Electrician Toolbox Lightbulb Cable  - mohamed_hassan / Pixabay

Kde poptat elektrikářskou pohotovost? Spolehlivé číslo se vždy hodí mít v záloze

Už se vám někdy stalo, že světla (a s nimi i všechny další spotřebiče) ve vaší domácnosti či firmě nečekaně zhasla? Pak víte, jak velký problém je to pro zařízení vyžadující neustálý provoz. A co teprve chod vaší dílny či výrobní linky?

V takové chvíli je okamžitá pomoc velmi cenná. Nevyplácí se tedy ztrácet čas obvoláváním všech elektrikářů  v okolí. Mnohem lepší je vsadit na takové, o kterých víte, že službu pohotovosti NON-STOP poskytují. A zjistěte to už předem, díky tomu se později vyhnete nepříjemným prodlevám. Zní váš požadavek Praha 6 či Praha 5 elektrikář? Pak vám poradíme, kde hledat.

Jak poznat opravdovou pohotovost

Dnes podobné služby nabízí kde kdo. Ovšem ne vždy jsou srovnatelné kvality. Plané sliby nestačí. Nejvíce vám o dostupnosti  konkrétního pracoviště prozradí zákaznická linka. Funguje jen v běžných denních hodinách, i když je avizováno, že za vámi specialisté přijedou kdykoli? To asi jen stěží, pokud se o vašem požadavku nedozví včas. Rychlá služba a okamžité řešení problému je tak spíše sci-fi počinem než skutečně vážně míněnou nabídkou…

Zajímavý článek:  Vyzkoušejte kouzlo zvané inteligentní osvětlení

Kam za spolehlivou  NONSTOP pohotovostí?

Vyzkoušejte  Elektro Elefant se špičkovými odborníky, jež své znalosti utvrzují a prohlubují v pravidelně pořádaných školeních a odborně vedených zkouškách. Mají pro vás připravenou i garanci rychlého dojezdu!

A jak to vypadá v praxi? Pokud zavoláte na jejich telefonickou linku ve standardním čase  mezi 8.00 – 18:00 hod, dorazí k vám pomoc už za pouhou hodinku. V nestandardním čase se sice příjezd specialistů o něco prodlouží, ovšem ve hře je pouhá půlhodinka navíc!

Ano, váš nový Praha 5 nebo Praha 6 elektrikář k vám opravdu přijede v takto rekordně krátkém čase. Nesnažte se proto nikdy vzniklý problém vyřešit sami, vždyť příslušné normy i další podmínky se neustále mění a snadno byste mohli udělat osudovou chybu. Místo toho se spolehněte na Elektro Elefant.

Tool Electricity Electric  - Romario99 / Pixabay
Romario99 / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *