Chair Armchair Furniture Landscape  - Engin_Akyurt / Pixabay

Víte, jaké výhody má karbonizace? Z vaší domácnosti odstraní až 98 % alergenů

Otázka čistého bydlení se v poslední době stává stále aktuálnější. Málokde totiž trávíme tolik času jako právě tady – a v nejbližších měsících se to rozhodně měnit nemá. Tak co tedy s tím? Postarejte se o to, aby bylo prostředí, tak bezpečné, jak jen je to možné.

Největším problémem jsou alergeny a to v čele s miniaturními roztoči. Tito tvorečkové žijí v našich matracích či sedačkách a živí se vším, co z nás „odpadne“, tedy zejména vlasy a kousky kůže. Až potud by nebyl žádný problém – kdyby ovšem ve svých exkrementech nevylučovali i nebezpečné toxiny. A právě ty dokáží u řady lidí vyvolat nepříjemnou alergickou reakci.

Své alergeny si doma pěstujeme dobrovolně

Zní to jako nadsázka, ale je to čistá pravda. Většinou nás totiž ani nenapadne, že čerstvě vyčištěný gauč tak docela čistý není. Abyste dosáhli tohoto stavu, museli byste proniknout i hluboko do jeho struktury, což běžnými čistícími metodami nelze.

Na našem trhu samozřejmě lze poptat speciální služby, ovšem většinou se s nimi pojí i nemalé zápory. Na mysli máme zejména použití velkého množství vody, po němž jsou domácí textilie ještě dlouho nevhodné pro sezení a další manipulaci. Převratnou metodou je v tomto ohledu karbonizace od firmy Carpetbrothers.cz. Takže hledáte-li účinné čištění sedaček Praha, jste tady na správném místě.

Zajímavý článek:  Hledáte dům? Ušetřete s pasivním

Zatočte s alergeny jednou provždy

Použitá technologie je k vaší sedačce maximálně šetrná za všech okolností. A její účinnost se pohybuje okolo 98 %. Přesně tolik prachu, alergenů a roztočů z vaší domácnosti odstraní. To ovšem není všechno.

Po dalších 70 dní omezí karbonizace průnik nečistot do svěřené oblasti. A jestliže budete chtít tuto ochranu prodloužit až na šest měsíců, můžete si připlatit i za speciální nástřik. A stejně jednoduché je v případě Carpetbrothers.cz i čištění koberců Praha. Objednejte si je k sobě domů nebo do firmy ještě dnes!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *