Když ruční kamery nahradí letecká termovize, přináší to samé výhody

Ještě donedávna bylo nejrůznější možné chyby v konstrukci objektů najít pouze při osobní návštěvě. A čím více se podobný problém nacházel, tím horší, nebo dokonce nemožné jeho detekování bylo. Letecká termovize však v této oblasti mění mnoho věcí k lepšímu. Co může přinést právě vám?

Tedy, abychom byli přesní, letecké práce u libovolného objektu možné byly, ovšem musely se realizovat za pomoci vrtulníku, což cenu podobné služby navyšovalo několikanásobně. Dnes se s těmito úkoly stejně dobře poperou drony, jejichž použití se na vaší kapse nijak negativně nepodepíše.

Kdy využít služby letecké termovize?

Nejčastěji využívají této možnosti majitelé starající se o údržbu obytných, ale i průmyslových podniků. Letecká termovize je oblíbená zejména pro diagnostiku staveb (na ploché střechy nebo pro obvodový plášť apod.), ale lze ji využít třeba i ke kontrole aktuálního stavu solárních elektráren (detekce tzv. hot spotu), kontrolu úniků v potrubí a také jako jednorázovou pomoc při prověřování správně provedeného zateplení ještě předtím, než proběhne finální předávací proces.

Dron, který umí ještě mnohem víc

Ale termovizní kontrola objektů dronem nepředstavuje ani zdaleka jediné využití této veskrze moderní technologie. Specialisté ze společnosti WINGS CZ s.r.o. toho umí ještě mnohem víc. V tomto oboru jim není cizí ani:

  • letecké mapování (fotomapy, digitální modely terénu a snímkování 3D),
  • letecká foto/videa (ideální k propagaci třeba při prodeji či k dokumentaci těžce dostupných míst).
Zajímavý článek:  Vichřice, záplavy nebo tornádo? Kryjte se vhodným majetkovým pojištěním!

Samozřejmostí jsou profesionální technika, veškerá potřebná povolení k provádění těchto prací a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Požádejte o zaznamenání průběhu vaší stavby pro případ pozdější kontroly, nechte si vytvořit panorama pro ještě lepší propagaci vašeho prodeje nebo si objednejte nasnímkování terénu s maximální přesností. Více informací zjistíte na www.letecke-prace.eu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *