Na Smíchově je všude blízko a přitom o soukromí nepřicházíte

Pokud hledáte ty nejlepší příležitosti pro nákup bytů v Praze, určitě vás nepřekvapí, že celá řada z nich se nachází právě na Smíchově. A výjimkou není ani Vila Hřebenka, která díky svému unikátnímu konceptu nabídne hned deset bytů s plnou vybaveností a přívětivým vnitřním uspořádáním.

Do velké míry tak naplňuje očekávání, jež od luxusního bydlení v Praze vyžadujeme. Velká porce soukromí, ovšem v blízkosti všech důležitých míst. Společné soužití jako na vesnici, a přitom s komfortem velkoměsta. A hlavně architektonické řešení, které se bude po všech stránkách líbit.

Smíchov jako symbol luxusu

Ano, přesně tak se tato pražská čtvrť snaží prezentovat – a daří se jí to. Právě proto nabízí ty nejkrásnější nové byty v Praze 5 a množství dalších výhod. V okolí Vily Hřebenka například najdeme mateřskou i základní školu, dětské hřiště, poštu, lékárnu, restaurace, bary a v příjemné vzdálenosti pak stojí i OC Nový Smíchov.

A nesmíme zapomenout ani na skvělou dopravní obslužnost, dostatek zeleně v okolí a široké možnosti aktivního využití volného času (blízko je například rozhledna Petřín, hřiště nebo inline dráha). Můžete tak nerušeně relaxovat a přitom mít domácí zázemí doslova na dosah.

Zajímavý článek:  Prodáváte, či kupujete nemovitost? Svěřte se do rukou Fincentrum Reality

Městské bydlení s vesnickým nádechem

Tyhle nové byty Smíchov – https://www.fineobydleni.cz/projekty/vila-hrebenka/cenik/ však spatřují svou největší výhodu právě v rodinném konceptu, jemuž byly zasvěceny. Důkazem toho je velká společenská místnost, kde se mohou všichni obyvatelé domu společně scházet a poznávat se.

V soukromí vám pak zajistí veškerý komfort balkon nebo terasa, jež ke každému bytu patří, a samozřejmě také velkoryse řešené sklepní prostory a vaše vlastní garážové stání. Vila Hřebenka má celkem pět pater a v každém se nachází pouze dva či tři byty. Ale nenechte se mýlit, víc než polovina z nich je už prodaná nebo rezervovaná. Takže pokud cítíte, že právě tohle by mohlo být pro vás tím pravým, rozhodně neváhejte! Navíc nastěhovat se můžete už v létě 2019!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *