Když se váš firemní provoz neobejde bez kvalitních plastových částí…

… nakupte je výhodně přímo od výrobce. Nezáleží na tom, v jakém průmyslovém odvětví podnikáte. Ať už pracujete téměř výhradně s plasty, nebo je používáte „jen“ jako prostředek k dosažení vašeho finálního produktu, musíte vždy hledět na kvalitu.

Ta jde ruku v ruce s rozměrovou přesností a vysokou trvanlivostí. Nejlepším způsobem pro dosažení všech těchto benefitů za rozumnou cenu je výroba plastů vstřikováním. A právě na to se specializuje společnost M. Ward Manufacturing, s.r.o.

Pro malé i velké od roku 2002

Ano, tak dlouho už na našem trhu tito odborníci působí. A rozhodně se nespecializují jen na dodávky velkým korporacím, objednat si jejich služby tak můžete klidně i vy. Získáte tak celou řadu výhod, které mnozí jiní poskytovatelé obdobných služeb jednoduše nenabízí:

  • výrobu plastových výrobků a jejich kompletaci i se součástkami od jiných dodavatelů,
  • možnost dočasného uskladnění,
  • široké rozpětí velikostí (vyrobit lze dílky od velikosti jednoho gramu až po několik kilogramů),
  • výrobu forem pro další použití (realizováno ve spolupráci s nástrojárnou ze skupiny Maurice Ward Group).
Zajímavý článek:  Bazar manipulační techniky vám pomůže ušetřit statisícové částky

Spolehnout se můžete i na kvalitu použitých materiálů a vždy perfektně pasující výrobky. Technologie samotné výroby plastových dílů je totiž neustále vylepšována a zdokonalována.

Plasty a ještě mnohem víc

Vybrat si lze z široké škály používaných plastů, mezi nejoblíbenější patří například PA6, PA66, PC, PP, PPT, TPO, POM, ABS/PC nebo PMMA, ale nemusíte se omezovat jen na jejich použití. Možná je i kombinace s dalšími materiály, stejně jako šikovné doplňkové služby v oblasti značení. Ať už dáváte přednost modernímu QR kódu, či starému dobrému vyrytí přímo do lisovací formy, rádi vám vyjdou vstříc. Zjistěte více na www.mwardmfg.com! Jednoduše tu vytvoříte svou poptávku nebo můžete využít kontaktního formuláře pro nejrůznější dotazy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *