Kvalitní plastový bazén musí mít hladké dno i dlouhou výdrž

Rádi byste si pořídili bazén, jenž by vám bez větších oprav vydržel třeba i půl století? A to bez větší újmy na vzhledu nebo barevnosti? Takové materiály už dnes  k dispozici opravdu máme. A spolu s tím i firmy, které s nimi umí skvěle pracovat.

Jednou takovou je i společnost BAZÉNY-VÝROBA, spolupracující se spolehlivou zahraniční  firmou Röchling. Jejím vlajkovým materiálem je totiž speciální kopolymer PP, jenž bez problému odolá venkovním rozmarům počasí po dobu 40 i 50 let, a přitom dokáže nabídnout dlouhodobou spolehlivost a stálobarevnost vůči přímému slunečnímu záření nebo mrazům.

Když šetřit, tak na správném místě

Rozhodně jde o skvělý způsob, jak stlačit náklady na váš zahradní bazén v dlouhodobém horizontu na minimum. Ušetříte totiž za množství oprav a dalších nepříjemností. A jak ušetřit teď hned? Jak už název napovídá, nebudete platit vůbec nic za zprostředkovatelské služby, maloobchodní přirážky a další běžné součásti standardního obchodního řetězce. Nákup přímo od výrobce všechny tyto negativní jevy eliminuje, a šetří tak váš čas i peněženku.

Zajímavý článek:  Zahradní domy pro hry vašich dětí i pro nářadí

Jak poznat kvalitu? Zaměřte se na detaily

U plastových bazénů s povrchem z polypropylenového návinu je to především jejich hladkost. Na dně bazénu ani nikde na stěně nesmí být patrné ostré sváry, o které by se citlivá rozmáčená kůže mohla poranit. Proto se u bazénů od tohoto výrobce používá výhradně kvalitní horkovzdušné svařování. Takové plastové bazény jsou zkrátka dokonalé po všech stránkách. V ceně mají navíc i okrasný trubkový límec, speciální konstrukci pro vyztužení stěn a další vychytávky.

Chcete levný bazén? Pospěšte si!

Navíc do konce červa 2019 běží na stránkách výrobce speciální “bazény akce“, která vám při koupi kompletního zvýhodněného bazénového setu poskytne navíc zdarma dopravu po ČR, tester bazénové vody, vysavač bazénu DE LUX nebo tepelnou izolaci dna bazénu a filtrační písek. Stačí si vybrat ideální tvar, velikost a příslušenství a máte hotovo. Cena je pevná, bez záludných kliček a háčků. Na to se můžete spolehnout!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *