Klamovka nabídne atraktivní zázemí pro mladé rodiny

Pokud přemýšlíte nad tím, která z pražských čtvrtí by byla nejlepší pro rodinný život, zkuste tu, která nosí číslo 5. Samozřejmě je pravdou, že při výběru svého budoucího bydliště nemusíte nikam spěchat. Současně ale platí, že kdo se rozhodne dříve než ostatní, má určitý náskok, který může v následujících týdnech směle využít.

Proč nežít tam, kde se neustále něco děje a kde si také užijete spoustu zeleně? Stačí se jen trochu rozhlédnout! Právě Klamovka se může stát místem, v němž zestárnete, uděláte kariéru a budete mít neustále blízko k procházce mezi stromy a keři. Jinak řečeno, pohodové zázemí je dnes přece k nezaplacení, že?

Vyberte si dispozici svého bytu

Dáte přednost 1+kk nebo si raději zvolíte bydlení, kde je spoustu prostoru a do něhož nastěhujete i početnější rodinu? Rezidence Vilapark Klamovka nabídne u vybraných bytových jednotek také sympatickou předzahrádku, na níž můžete pěstovat levandule nebo růže, záleží pouze na vkusu každého z majitelů. A pokud se budete chtít projít na další zelené plochy, k dispozici jsou Husovy sady nebo třeba Mrázovka, kde je k dispozici i velmi pestré sportovní zázemí.

Zajímavý článek:  Hledáte rychlé a spolehlivé vlastní bydlení? Spolehněte se na dřevostavby

Kdo má v plánu pravidelný pohyb, bude atmosférou Prahy 5 určitě velmi potěšen. K dispozici bude i garážové stání, prostorný balkon nebo také procházka pestrou historií našeho hlavního města. Zdejší anglický park totiž založila rodina Clam-Gallasů, kterou z učebnic dějepisu určitě důvěrně znáte.

Velmi dobrá občanská vybavenost výhodou

Chcete si také vybrat z volných bytů? Nabídka je stále na začátku, dá se proto říci, že je pořád velmi pestrá. Terasa, lodžie nebo balkon? Preferujete spíše západní nebo východní orientaci bytové jednotky? Zaujala vás varianta 3+kk, která nabídne téměř 76 metrů čtverečních prostoru s malou terasou a předzahrádkou?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *