Svátek všech milovníků nákupů Black Friday se blíží. Kdy můžete nakoupit zboží za výhodné ceny?

Černý pátek neboli Black Friday se řadí mezi jedny z nejoblíbenějších dní pro všechny milovníky slev. Během nákupního svátku tak můžete pořídit prakticky jakékoliv zboží za výrazně nižší cenu. Slevové akce navíc probíhají v listopadu, díky čemuž můžete nakoupit levně i vánoční dárky. Black Friday se přitom dodržuje opravdu široká škála obchodů, a to nejen kamenných prodejen, ale i e-shopů.

Letos se bude Black Friday konat 25. listopadu

Pokud se řadíte mezi milovníky slev, určitě byste si neměli nechat ujít Black Friday. Ten je obecně považován za svátek slev, během nějž můžete ušetřit při nákupu široké škály zboží nemalé částky. Z akce se stal takový fenomén, že si ho oblíbili lidé téměř ve všech zemích, od čehož se odvíjí i podoba samotného svátku.

V USA, odkud Black Friday pochází, se jedná o opravdový svátek, kdy lidé nemusí do práce a mohou si užívat ničím nerušené nákupy. Naopak u nás se jedná pouze o slevovou akci, která probíhá nejen jeden den, ale prakticky celý týden. Právě proto je často poměrně těžké rozpoznat, kdy je Black Friday. V letošním roce jeho konání spadá na 25. listopadu, což odpovídá pravidlu, podle, nějž se koná čtvrtý pátek v listopadu.

Zajímavý článek:  Obtěžují vás hluční sousedé? Braňte se!

Slevové akce lze využít v průběhu celého měsíce

Jestliže se vám nepodaří nakoupit během Black Friday 2022, nemusíte zoufat. V průběhu listopadu se můžete setkat s celou řadou slevových akcí, mezi které se řadí například Cyber Monday – ten se týká pouze e-shopů. Většina obchodů se snaží slevy poskytovat mnohem déle než jeden pouhý den, a proto své zboží nabízí za výhodnější ceny po celý týden. Na Black Friday přitom narazíte i u větších prodejců včetně Okay, kde nakoupíte výhodně nejen elektroniku, ale i nábytek, včetně sedaček, kuchyní, šatních skříní či postelí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *