Buildings Roofs Architecture City  - Duernsteiner / Pixabay

Klidná lokalita Horního Žižkova přivítá v Praze i vaši rodinu

Hledáte dostupné a přitom po všech stránkách přívětivé bydlení? Nechcete se vzdávat pestrého života ve městě, ale neumíte si představit ani život bez přírody za okny? Nové developerské projekty Byty u parku Na Vackově od společnosti Metrostav Development a.s. vám vyjdou vstříc v obou těchto aspektech.

Rozhodně se můžete těšit na pestrou paletu výběru. Tyhle byty Praha 3 totiž potěší celou řadou dispozic a samozřejmě i nabídkou žádaných nebytových prostorů. Stačí si jen vybrat.

Zjistěte, co je v nabídce

Ale neváhejte dlouho. Aktuálně jsou nové byty Praha 3 opravdu nedostatkovým zbožím, stejně jako novostavby Praha všeobecně. A ty nejlepší nabídky mizí opravdu rychle. Byty u parku Na Vackově patří mezi nové projekty, takže je dostupné ještě téměř vše. Vybírat můžete z bytů 1+kk až 5+kk a samozřejmě i z několika ateliérů. Každá novostavba také nabídne jeden nebytový prostor.

Na své nové byty Praha tak dosáhnou jak mladé rodiny s dětmi, tak i lidé, milující nezávislý život singles. A je to ještě lepší. Návrháři tohoto developera se z větší části drží již osvědčených konceptů a dispozic. Vytvářejí tak prostory, ve kterých se žije dobře po všech stránkách. Nečekají na vás žádné divoké experimenty, jen útulné bydlení, jež má všude blízko.

Zajímavý článek:  Poradíme vám, kde hledat byt v Praze

Zastavěná ulice? Ani náhodou

Když se řekne bytové novostavby Praha 3, pak si pravděpodobně vybavíte velkou šedou zeď bytovek, zabírající jednu celou stranu ulice. Ovšem pro Byty u parku Na Vackově toto klišé rozhodně neplatí. Každá budova totiž vypadá docela jinak. Vůči sobě navzájem souzní v asymetrické dynamice, aniž by přitom narušovaly okolní zástavbu či další blízké komplexy budov.

Každý zájemce, který si byty Praha v této lokalitě pořídí, tak bude mít dostatek soukromí i prostoru k osobnímu životu. Dokončení projektů se už blíží. Pokud si tedy zamluvíte svůj byt už teď, brzy se můžete nastěhovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *