Buildings Roofs Architecture City  - Duernsteiner / Pixabay

Klidná lokalita Horního Žižkova přivítá v Praze i vaši rodinu

Hledáte dostupné a přitom po všech stránkách přívětivé bydlení? Nechcete se vzdávat pestrého života ve městě, ale neumíte si představit ani život bez přírody za okny? Nové developerské projekty Byty u parku Na Vackově od společnosti Metrostav Development a.s. vám vyjdou vstříc v obou těchto aspektech.

Rozhodně se můžete těšit na pestrou paletu výběru. Tyhle byty Praha 3 totiž potěší celou řadou dispozic a samozřejmě i nabídkou žádaných nebytových prostorů. Stačí si jen vybrat.

Zjistěte, co je v nabídce

Ale neváhejte dlouho. Aktuálně jsou nové byty Praha 3 opravdu nedostatkovým zbožím, stejně jako novostavby Praha všeobecně. A ty nejlepší nabídky mizí opravdu rychle. Byty u parku Na Vackově patří mezi nové projekty, takže je dostupné ještě téměř vše. Vybírat můžete z bytů 1+kk až 5+kk a samozřejmě i z několika ateliérů. Každá novostavba také nabídne jeden nebytový prostor.

Na své nové byty Praha tak dosáhnou jak mladé rodiny s dětmi, tak i lidé, milující nezávislý život singles. A je to ještě lepší. Návrháři tohoto developera se z větší části drží již osvědčených konceptů a dispozic. Vytvářejí tak prostory, ve kterých se žije dobře po všech stránkách. Nečekají na vás žádné divoké experimenty, jen útulné bydlení, jež má všude blízko.

Zajímavý článek:  Rekordní poptávky po bytech předznamenávají růst jejich ceny

Zastavěná ulice? Ani náhodou

Když se řekne bytové novostavby Praha 3, pak si pravděpodobně vybavíte velkou šedou zeď bytovek, zabírající jednu celou stranu ulice. Ovšem pro Byty u parku Na Vackově toto klišé rozhodně neplatí. Každá budova totiž vypadá docela jinak. Vůči sobě navzájem souzní v asymetrické dynamice, aniž by přitom narušovaly okolní zástavbu či další blízké komplexy budov.

Každý zájemce, který si byty Praha v této lokalitě pořídí, tak bude mít dostatek soukromí i prostoru k osobnímu životu. Dokončení projektů se už blíží. Pokud si tedy zamluvíte svůj byt už teď, brzy se můžete nastěhovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *