Kompletní sklady na klíč včetně optimalizovaného vybavení

Nemáte právě standardní požadavky na řešení svých intralogistických procesů, přesto však nehodláte přistupovat na kompromisy? Pak vsaďte na služby odborníka s dlouholetou praxí, který se může pochlubit řadou referencí v této oblasti.

STILL ČR spol. s r.o. již vyšla vstříc takový logistickým velikánům jako je Škoda Auto, CONTINENTAL nebo Mattoni. Stačí se podívat na reference STILL a udělat si vlastní obrázek.

STILL a její specialita aneb sklady se vším všudy

V zásadě se nemusíte o nic starat. Pokud zvolíte dodávku kompletního skladu na klíč, dostanete nejenom budovu jako takovou, ale i pečlivě vybranou manipulační techniku, která vám díky mnoha šikovným řešení ušetří prostor i čas – a tím samozřejmě i nemalé finanční sumy.

Základ takového skladu tvoří regálové systémy na míru, jejichž výška může dosahovat až 25 metrů.  Ovšem výška rozhodně není všechno – i uličky mezi nimi mohou být opravdu úzké, za což vděčíme jedné zdánlivé maličkosti – speciálním kloubům, jimiž jsou vybaveny inteligentní tažné soupravy STILL, jež k vybavení skladu také patří.

Zajímavý článek:  Regály jako nepostradatelný společník doma i v zaměstnání

„Inteligentě řídit, efektivně pracovat“, to je motto intralogistických systémů STILL. Pomáhají vám efektivizovat průběžný materiálový tok a minimalizují nutnost lidské obsluhy skladu. Souprava se sama pohybuje po předem vytyčených přepravních trasách a sama najede i na konkrétní stanoviště určená pro naložení a vyložení. To už musí zajistit lidský pracovník. Volit lze z mnoha typů navigace – např. za pomoci magnetických bodů a proužků. Od zvoleného typu navigace se pak odvíjí i cena celého řešení.

Další služby STILL

Oceníte i komplexnost poskytovaných služeb. Nejde jen o samotné vybavení skladu, ale také o další nabízené služby. K mání je například desulfatace baterií, ekologické mytí manipulační techniky atd. Stačí si vybrat z nabízeného portfolia služeb. Kompletní nabídku včetně referencí naleznete na webových stránkách Still.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *