Kontejnery na stavbu a skladování

Nemáte kam uložit své nářadí? Drahé stavební materiály? Nemáte zázemí pro své zaměstnance na stavbu? Potřebujete bezpečně uložit své nářadí po práci? Už nemusíte hledat dál! Máme pro Vás řešení.

Skladový kontejner je levná a cenově dostupná volba pro Vás i Vaši firmu. Tento velice kvalitní a TÜV certifikovaný kontejner na vaši stavbu se vyznačuje snadnou montáží, mobilitou, nízkou cenou a dostupností.

Skladové kontejnery využijete jako místo, kde bez starostí můžete zanechat své nářadí. Jestliže máte zájem co nejefektivněji a nejpřehledněji uložit své nářadí, které jistě nebylo levné, doporučujeme využít regálový systém, který se dá přizpůsobit Vašim požadavkům.

Bezpečnostní závora zajistí kontejner proti vloupání

Každý skladový kontejner je opatřen zámkem, takže můžete v noci klidně spát. Je pro Vás jeden zámek málo? Doporučujeme použít naši bezpečnostní závoru!

U nás si vyberete! Máme k dispozici mnoho velikostí!

Nabízíme rozměry od 1m x 1,2m x 2,2m až po kontejnery o rozměru 6m x 2,2m x 2,2m. Kontejnery je možné i vzájemně propojovat a získat tak délky 18m, 20m a 24m.

Zajímavý článek:  Potřebujete přivézt štěrk nebo přepravit těžký náklad? Víme, u koho se na podobné služby doptat

Široká nabídka doplňkové výbavy kontejneru

Zaměstnanci ráno přicházejí do práce a nemají si kde uložit věci, nemají kde posvačit? Máme jednoduché řešení. Pořiďte pro své zaměstnance skladový kontejner s průsvitem ve střeše. Může sloužit jako zázemí na stavbě nebo dokonce jako Vaše mobilní kancelář. Potřebujete-li více světla, lze skladový kontejner opatřit větším či menším oknem. Mezi příslušenství, které se dají objednat ke kontejneru patří také vedení vidlí pro vysokozdvižné vozíky pro snadné naložení, složení nebo přemístění kontejneru. V případě, že budete skladovat v kontejneru látky nebo materiály, které vyžadují větrání, doporučuji při objednávce kontejneru myslet i na větrací mřížky. Díky jednoduché montáži a mobilitě se pro Vás může stát skladový kontejner neocenitelným nástrojem při Vašem podnikání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *