První dáma obýváku aneb jak vybrat sedací soupravu

Právě sedací souprava určuje svým tvarem, stylem a rozmístěním atmosféru panující v obývacím pokoji. Ta může být formální, nenucená, ale také hravá. Záleží na tom, jaké byste ve svém bydlení dali přednost.

Prvním kritériem při výběru sedací soupravy je počet osob, které budou tento prvek pravidelně využívat. To vše samozřejmě s přihlédnutím k rozměrům místnosti. V malém obývacím pokoji se zkrátka velká rodinná setkání budou muset odbýt jen na pohyblivých taburetkách.

Reprezentovat nebo spíše vsadit na příjemný dojem?

Každý z nás od svého obývacího pokoje očekává něco jiného. Lze ho uchopit jako výkladní skříň, relaxační kout i inspirativní prostředí pro kreativní trávení volného času.

Reprezentační a formální styl

Sedací souprava je vybrána v jednotném stylu. Sedačka, křesla i taburety spojuje stejný tvar, barva i použitý materiál. Nábytek je rozmístěný tak, aby si spolusedící mohli bez problémů hledět do očí, aniž by museli otáčet tělem. Nezbytným prvkem úspěchu je také výběr sladěné luxusní obývací stěny.

Zajímavý článek:  Zásoby palivového dřeva na zimu vám zajistí OPTIMTOP

Uvolněná a relaxační atmosféra

Naopak křesla a pohovky z různých ale vzájemně sladěných materiálů, působí mnohem více pohodově. Důležitým detailem jsou i příruční konferenční stolky a taburetky pro pohodlné uložení nohou, jež jsou každému hostu na dosah.

Hravé a inspirativní rozpoložení

Toto řešení si zamilují všichni, kdo si rádi hrají a objevují nové možnosti. Nábytek spolu může ladit jen velmi vzdáleně, a pokud je to možné, neměl by se nikde dotýkat. Spojené roh a hrany ubírají prostoru na vzdušnosti. Nákup oblíbené sedací soupravy 3+2+1 je tak možný jen do velkého a prostorného pokoje. V opačném případě přicházejí opět ke slovu taburetky a konferenční stolky.

Náš tip: V e-shopu Lumax-nabytek.cz si můžete najít sedací soupravu zcela podle svého vkusu. Ve hře je volba použité potahové látky i široké možnosti výběru. Důraz je kladen na ekologicky šetrné materiály a odolnou konstrukci, která vám bude sloužit dlouhou řadu let. Kvalita je tedy na prvním místě – uvidíte sami!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *