Kvalitní schodiště je dokonalou symbiózou materiálů

Schodiště a zábradlí patří mezi velmi výrazné, často až dominantní prvky interiéru. Při jeho realizaci se nevyplácí přistupovat na jakékoli kompromisy, nebo dokonce šetřit na kvalitě materiálů. Takový postup by se totiž z dlouhodobého hlediska zaručeně vymstil.

Své o tom ví i realizační tým Zdeňka Hajného ze zámečnictví České Budějovice. V oboru se pohybují řadu let a mohou tak do jednotlivých projektů vnést neocenitelné zkušenosti a know-how, spolu s dobrými radami a tipy.

Jak poznat to nejlepší schodiště?

Kvalita, bezpečnost a vysoká estetická úroveň – to jsou hlavní požadavky, které by mělo splňovat každé kvalitní zábradlí. Konstrukce se musí přizpůsobit požadavkům svých majitelů, ne naopak! Po dobře vyrobeném schodišti tak budete chodit s radostí a beze strachu před pádem nebo zakopnutím.

Každé našlápnutí na schody a schodiště vám ukáže, že jste se skutečně rozhodli správně, a každý pohled vzhůru mezi prosvítající příčky schodů a elegantní linie zábradlí váš dojem jenom potvrdí.

Zajímavý článek:  Co všechno by mělo být součástí nabídky stavebnin v Praze?

Když zábradlí, tak jedině na míru

Dnešní trh je doslova přeplněný nejrůznějšími sériově vyráběnými produkty, které se více či méně šikovným způsobem snaží vtěsnat do vašeho interiéru a dokázat vám, že není třeba ztrácet čas nad individuálními projekty a pečlivými přípravami. Nehezká zakončení zábradlí, neestetické umístění sloupků a další nešvary ale často ukazují na přesný opak.

Zábradlí České Budějovice vyrobené na míru bude každému interiéru slušet o mnoho lépe. A jeho cena není tak vysoká, jak si možná představujete. Navíc dokáže zohlednit specifika daného interiéru i oprávněné požadavky na kvalitní konstrukci, vzdušnost a elegantní vzhled.

Jaké jsou vaše plány?

Nosíte v hlavě tu jedinou a vysněnou představu svého domovního schodiště? Ať už se inspirujete šlechtickými sídly nebo spíše moderním uměním, odborníci z firmy www.zamecnictvi-hajny.cz se pokusí vašemu návrhu maximálně přizpůsobit. Navrhnou ten nejlepší materiál a přidají dobré tipy na stylové dekorace a doplňky. Váš sen tak splní na jedničku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *