Zázemí pro začínající firmy ve Zlíně se může směle rovnat tomu světovému

Začít své podnikání v duchu kompromisů nikdy nebývá zrovna dobrou vizitkou. Obchodní prostory by měly především prodávat, jak už název napovídá. A to jde v prostředí, které klade na vaši schopnost improvizace a organizace často až nepřiměřené nároky, opravdu jen velmi těžko.

Projekt House 64 – Zlín čerpal inspiraci z celé řady úspěšných „brownfieldových“ projektů v New Yorku, Londýně nebo Praze. Pod taktovkou architektů investiční skupiny CREAM se nevyužívaný tovární komplex proměnil v atraktivní místo pro maximálně efektivní trávení pracovního času.

Flexibilní obchodní prostory pro každého

Nejde tu zdaleka jen o moderní kancelářské místnosti, které vyrůstají jako houby po dešti doslova všude. House 64 – Zlín nabízí svým klientům něco víc. Jeho hlavním bodem zájmu jsou především přizpůsobivé obchodní prostory. Nezáleží na tom, jestli potřebujete zázemí pro svůj showroom, sídlo firmy, obchod nebo třeba e-shop s dostatečnou skladovou kapacitou.

V revitalizované a zateplené budově bývalé továrny je k dispozici bohatý výběr prostor s variabilními dispozicemi, které mohou být svým nájemcům přizpůsobeny doslova na míru. Váš nový pronájem obchodu Zlín je samozřejmě spojen i s dostatečnou kapacitou parkovacích míst pro vás i vaše zákazníky.

Zajímavý článek:  Bydlení v Praze dostalo nový rozměr – velkou zásluhu má Finep!

Potřebujete „jen“ kancelář? Žádný problém

Najít inspirativní a klidné prostředí pro práci není vůbec jednoduché. Pronájem kanceláří Zlín v projektu House 64 vám však nabídne přesně to, co potřebujete. Ceny začínají již na 2990 Kč za měsíc (+ energie a DPH), takže mimo hru nejsou ani rozjíždějící se start-upy a další low-cost projekty. Nemusíte být OUT jen proto, že se v podnikatelském sektoru teprve rozkoukáváte.

Chtějte moderní prostřední z 21. století za tu nejlepší cenu. Budete ho sdílet spolu s dalšími spokojenými nájemci, v jejichž čele stojí prestižní studio Elements. Inspirujte se od těch, kteří si svou cestu k úspěchu prošlapali před vámi. Může jít o partnerství vskutku obohacující.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *