Levné stěhování za pomoci půjčené dodávky

Je to jednoduché. Zákazník má jistotu, že auta jsou v perfektním stavu, tedy minimálně u těch dobrých a spolehlivých firem. Jednou z těch je například také půjčovna dodávek Praha. Tady získáte nejen skvělá vozidla, ale dostane se vám i rad, pokud něco nebudete vědět. Častokrát se stane, že si člověk půjčí dodávku a neodhadne, jak velkou potřebuje.

Právě i od toho jsou tu firmy, jejíž zaměstnanci jsou velcí odborníci a poradí každému. Tato firma má i vzhledem ke svým podmínkám nejnižší ceny na trhu, a to za vysokou kvalitu. Sice mají omezený počet kilometrů, ale i když je zákazník překročí, tak je tam pokuta, ale minimální.

Konkrétní vozidla

Na výběr najde zákazník několik dodávek, například Ford Transit LWB (L3H2). Jedná se o velmi pohodlnou dodávku, která se dá velmi dobře a ovladatelně řídit. Má nízkou spotřebu a náhon na přední kola. U jejího řízení si poradí i méně zkušení řidiči, respektive ti řidiči, kteří nemají zkušenosti s většími auty. Ideální rychlost se pohybuje zhruba mezi 110 až 120 kilometry za hodinu. Ovšem kdo chce, nemusí se tím řídit a může jet pomaleji.

Zajímavý článek:  Před stěhováním se na celý proces pořádně připravte

Technická data dodávky

Do této dodávky se vejdou tři lidé, přičemž nosnost je tisíc tři sta gramů. Pokud se bude chtít zákazník dopídit té už zmíněné nízké spotřeby, tak je to osm litrů na kilometr. Objem je deset metrů krychlových a délka vozidla je více než tři metry, takže se tam dá uskladnit spousta věcí. Výška má skoro dva metry, takže se zákazník nemusí vyhýbat ani přesunu vysokých předmětů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *