Úklid podlah ve velkém domě za pár minut

Máme dvougenerační dům s potenciálem – přesně tak to říká můj manžel, když se vydává nahoru přestavovat podkroví pro naši těhotnou dceru, která k nám brzy domů přivede nejednom čerstvého vnoučka, ale také přítele. A z dolního patra nám zase všechno dozorují moji rodiče.

Idylka, dalo by se říct, kdyby nebylo toho proklatého úklidu celého domu. Rodiče už toho totiž vzhledem ke svému věku moc nezastanou. Obzvláště nesnáším podlahy. Máme všude parkety. Jsou krásné, ale… Kolikrát už jsem si říkala, že by se mi doma hodil nějaký čisticí stroj.

Pomoc z nečekaného směru

Vždycky jsem ale měla za to, že něco takového se hodí jen do průmyslových hal nebo nákupních center. A pak jsem náhodou navštívila kamarádku, která bydlí v bytovce. Její nájemníky už nebavilo platit za úklidovou službu (navíc celkem nespolehlivou), tak se složili a pořídili si strojní čistič podlah. Nestačila jsem zírat.

Víc než jen spokojený zákazník

Teď už mám tentýž model druhým rokem. Je perfektní, profesionální a především výkonný. Aby ne, když pochází z Rakouska a na trhu je víc než 40 let. Vsadila jsem totiž na značku Rotowash, jejíž přístroje zvládají hloubkový úklid i bez chemických prostředků.

Zajímavý článek:  Komplexní úklidové služby na profesionální úrovni díky společnosti HONDL GLOBAL SERVICES

A přitom jde o mokré rotační čištění, které je šetrné i k mým (ne)oblíbeným parketám. Produkovanou vlhkost totiž okamžitě odsává, takže po něm nezůstávají loužičky, jako třeba po mopu. A abych nezapomněla, vážně dobře se ovládá, takže si s ním poradí i moje maminka a nechce ho dát z ruky.

Máme model Rotowahs Classic (v bytovce byl lepší model Plus), který na domácí použití bohatě stačí. Pracuje jen s obyčejnou vodou z kohoutku, podlahy jsou po něm jako nové, hotovo je raz dva a vážně snadno se čistí. Potíže zatím žádné nebyly, ale kdyby ano, obrátila bych se na firmu Clear World, kde rádi pomohou a poradí. Před nákupem mi Rotowash nezávazně předvedli doma, takže jsem si mohla vše vyzkoušet. Za mě prostě jednoznačné plus!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *