Zabezpečení domů a bytů

Máte rádi svůj domov? Tak nezapomeňte na jeho zabezpečení

Zabezpečení domů a bytů

Antranias / Pixabay

Hledáte společnost, která zajistí bezpečnost vašeho objektu pomocí spolehlivého elektronického systému?

Mezi špičkové poskytovatele těchto služeb patří společnost TOP Security s.r.o., která zajišťuje komplexní elektronické zabezpečení bytů, domů a dalších objektů a nabízí i další bezpečnostní služby. Objednat si zde můžete špičkové kamerové systémy, přístupové systémy, požární ochranu a spoustu dalších technických produktů, pomocí kterých dokážete zajistit maximální bezpečnost a ochranu Vašeho objektu.

Spolehlivá požární ochrana budov

Majetek je třeba chránit nejen před lidskými, ale také před přírodními živly. Oheň patří mezi ty nejhorší. Společnost TOP Security s.r.o. poskytuje komplexní služby i v oblasti požární prevence a ochrany, která zahrnuje montáž, revizi i servis veškerého požárního vybavení. Spolupráce s předními značkami jako jsou např. Esser, Schrack nebo Zettler je zárukou kvalitní protipožární ochrany. Společnost Top Security s.r.o. nabízí mimo jiné i doplňkové služby, mezi které patří např. školení požární ochrany, služby požárního preventisty nebo přípravy technické dokumentace ke kolaudaci.

Elektronické zabezpečovací systémy

V dnešní době si již nelze představit moderní objekt bez kvalitního elektronického zabezpečovacího systému. Top Security s.r.o. zajišťuje nejen jejich profesionální instalaci, ale také odborný a pravidelný servis včetně revizí. Konkrétní elektronický zabezpečovací systém si můžete vybrat od renomovaných značek, jako jsou Galaxy, Jablotron, Satel, Texecom a řady dalších.

Zajímavý článek:  Kamerové systémy jako efektivní cesta k ochraně osob a majetku

Bezpečnostní kamerové systémy

Vizuální kontakt je nejrychlejší pro odhalení různých nekalých aktivit. Proto další důležitou kategorií zabezpečení jsou kamerové systémy. Klienti si i zde mohou klienti vybrat z celé řady nejlepších značek, mimo jiné Samsung, Bosch, Siemens, Intellex atd. Bezpečnostní kamerové systémy nabízí Top Security v mnoha různých variantách od těch nejjednodušších, až po ty nejsložitější. Způsob provedení může být s kabelovým rozvodem nebo bezdrátový. Postaráme se o výběr vhodného kamerového systému, jeho profesionální montáž a následný servis i revize.

Rozvod televizního signálu a další služby

Potřebujete do Vašeho domu nainstalovat televizní rozvody? Není problém. Společnost TOP Security vám vyjde vstříc, ať už máte zájem o pozemní nebo o satelitní příjem. Zajistíme vám jejich odbornou instalaci a samozřejmě i servis a revize. Nabízíme i další služby, mezi které patří např. odborná pomoc při lokalizaci nežádoucích přijímacích zařízení. S pomocí vysoce kvalitní detekční techniky zajistíme rychlý a efektivní výsledek.

Garance špičkové kvality

U společnosti Top Security s.r.o. se nemusíte strachovat, že za své peníze dostanete nekvalitní služby. Naše firma je držitelem řady důležitých certifikátů, každoročně prochází nezávislým auditem a je členem několika významných profesních sdružení, včetně členství v Hospodářské komoře ČR

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *