kuchyně

Nebojte se kuchyně v různých barvách

kuchyně

condesign / Pixabay

Chcete mít v kuchyni módní výstřelky nebo upřednostníte starou dobrou klasiku? Je to zcela na vás! Kvalitní kuchyně jsou velice žádané. Neznamená však, že kvalita se nutně rovná drahotě. Za přijatelné ceny seženete i pěkné sestavy v různých barvách a designech. Jakmile zaplníte prostor novou kuchyní, zjistíte, že nevypadá ani trochu lacině, ale naprosto luxusně!

Jak na výběr kuchyně?

Pro výběr kuchyně rozhoduje prostor. Změřte si místo a následně vybírejte rozměrově vyhovující sestavy do kuchyně. Může se jednat i o rohové provedení. U sektorových kuchyní se dají stále dokupovat nové skříňky se stejným dekorem podle potřeby a rozšiřovat budete tedy postupně. Pochopitelně další otázkou jsou finance. Ujasněte si rozpočet do kuchyňské linky a vybírejte. Pro vás je určitě potěšující zprávou, že i za méně peněz pořídíte kvalitní a zároveň pěkně vypadající typy. Ceny závisí na použitém materiálu a na počtu vybraných skříněk, poliček, pracovních desek či na matném nebo lesklém provedení. Prověřené levné kuchyně reprezentují například druhy Silver, Titanium a Duo.

Jak vybrat pracovní desku do kuchyně?

U kuchyňské desky musíte klást důraz na dostatečnou životnost a odolávání nejrůznějším činnostem v kuchyni. K nejlevnějším patří laminátové. Levné pracovní desky do kuchyně si můžete nechat připravit na míru. K výběru jsou připraveny dvě základní tloušťky – 28 mm a 38 mm. Mezi nejprodávanější patří vzhledy tmavého nebo světlého granitu, calvadosu, písku, titanu apod.

Zajímavý článek:  Sedací soupravy 3+2+1 jsou trendy. Co zohlednit při jejich výběru?

Klasické kuchyně jsou stále in

Kdo preferuje praktičnost a dostatek úložného prostoru v kuchyni, jistě přivítá styl klasiky. Klasické kuchyně mají většinou hladká dvířka a zaoblení na hraně profilu. Může se jednat též o kuchyně s obdélníkovým profilem. Využijete je do všech místností a dají se sehnat v různých velikostech a tvarech. Pro vylepšení klasiky zkuste dekor dřeva nakombinovat s jinými barvami. Například pracovní deska nebo dvířka některých skříněk mohou mít jiný vzor. Barvy vyberte tak, aby ladily s ostatním vybavením a doplňky v kuchyni. Zajímavým oživením jsou prosklená nebo namalovaná dvířka, kované úchyty.

Kuchyně podle vašich představ

Kdo má zájem, může si sestavit kuchyně na míru přímo do vyhrazeného prostoru. A nemusíte shánět truhláře, jednotlivé skříňky a pracovní desky si snadno zakoupíte hotové, jen je smontujete dohromady podle potřeby. Kuchyně Platinum mají lesklý povrch a nabízí spoustu druhů dolních a horních kuchyňských skříněk v různých velikostech. Dvířka se dají libovolně kombinovat a k dispozici jsou v osmi barevných provedeních. Po vybrání bude pracovní deska upravena podle vašich požadavků. Kuchyňské linky Platinum najdete na http://www.nabyteksprint.cz/, kde si můžete prohlédnout jednotlivý provedení a aktuálně nabízené barvy – například vanilkovou, červenou, fialovou, zelenou, bílou, černou atd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *