Bazar zdarma - bazarbox.cz

Bezplatná inzerce bez nutnosti registrace jedině na BazarBoxu

Bazar zdarma - bazarbox.cz

Bazar zdarma – bazarbox.cz

Sháníte portál, na kterém je možno vystavit svůj inzerát? Potřebujete urgentně prodat starý kus nábytku, elektroniku, štěně či kotě? Všude po vás ovšem za vystavení inzerátu požadují nemalou provizi? Zakladatelé portálu BazarBox si jednoho dne řekli dost a pro inzerenty, kteří neustále řeší, kde je možno inzerovat bez registrace a zcela zdarma vytvořili tento unikátní portál, na kterém vás čekají jen samé výhody a zajímavosti. Pojďme se na ně společně podívat.

Kdo může inzerovat a jakým způsobem

Na portálu bazarbox.cz může inzerovat takřka každý bez rozdílu. Ať jste fyzická či právnická osoba, podnikatel, firma nebo živnostník, dveře máte u BazarBoxu zcela otevřené. Pokud se zde nechcete registrovat, nemusíte. Vložit své inzeráty můžete i za těchto podmínek. Pokud se však na portálu zaregistrujete, okamžitě se stanete VIP inzerenty, jež mohou čerpat celou řadu zajímavých výhod. Abyste inzerát na portál vložili, stačí kliknout na červený odkaz v pravé horní části stránky a vyplnit jednoduchý formulář. Nejdříve si vyberete kategorii, do které inzerát nejvíce „pasuje“, zvolíte lokalitu, vepíšete poutavý nadpis a připojíte samotný popis prodávaného zboží nebo služby. Připojit můžete také video nebo fotografie. Posledním krokem je vyplnění kontaktních údajů, na základě kterých vás mohou potenciální zájemci o koupi kontaktovat.

Zajímavý článek:  Bystronic – váš partner pro práci s laserem

Další výhody pro vás

Ale bezplatné umisťování inzerátů bez nutnosti registrace nejsou jedinými výhodami, které portál BazarBox přináší. Pokud vás nějaká nabídka zaujme, můžete se o ni podělit spolu s přáteli na sociálních sítích nebo prostřednictvím e-mailu. V případě, že narazíte na inzerát, který je neaktuální nebo se vám z nějakého důvodu nepozdává, můžete jej nahlásit provozovateli webu, jenž následně podnikne další kroky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *