Nechat si navrhnout pokoj na zakázku se vyplatí

Léto je doba jako stvořená pro rekonstrukce a úpravy domova zvenku i zevnitř. Pokud se chystáte předělávat interiér, možná jste uvažovali o tom, že byste si ho nechali navrhnout od odborníků. Přestože je dnes možné na internetu dohledat spoustu inspirace, laik stejně nikdy nezařídí pokoj tak jako zkušený odborník.

Lidé se dnes běžně stylizují do role bytového designéra. Koupí si jeden pěkný designový kousek (třeba sedačku do obývacího pokoje nebo exkluzivní skříň do moderní předsíně) a myslí si, že díky tomu získá pokoj novou tvář. To je sice pravda, ale pokud nesladíte daný kousek i se zbytkem vybavení místnosti, bude tam působit dost nepatřičně.

Nechte to na kvalifikovanějších

Nejlepší je nechat si navrhnout celou místnost od profesionálů. Vědí, co se jak dělá, jak se co hodí a jaké jsou trendy v zařizování interiérů. Obzvlášť návrhy dětských pokojů stojí za to. Tam je totiž důležité myslet na praktičnost. Pokoje se dají vymyslet i tak, aby „rostly“ s dětmi.

Další, co se vyplatí nechat na jiných, jsou návrhy kuchyní. Tušili jste, že kuchyně by měly být uspořádané do zón? Když necháte odborníky, aby vám správně poskládali kuchyňskou linku, troubu, dřez a komoru na zásoby, bude se vám vařit mnohem lépe, a díky tomu, že budete mít všechno při ruce, ušetříte kroky.

Zajímavý článek:  Chcete svůj byt pořádně ozvláštnit? Vsaďte na retro styl!

Interiér na zakázku od Nábytek MAX

Mezi špičkové odborníky v oblasti návrhu interiérů na míru patří pražská firma Nábytek MAX. Snaží se dát domovu život, vytváří unikátní design na míru potřebám zákazníků. Ke každé zakázce přistupují zcela individuálně, zdarma vytvoří 3D návrh. Jejich zakázková výroba nábytku poskytne řešení, i když si jiní nevědí rady. Díky velké dávce fantazie vymyslí cokoliv a zákazníci mají jistotu, že to bude stát za to.

Není nakonec lepší investovat nějakou tu korunu navíc? Vždyť ve svém domově uléháte a ráno se připravujete na nový den, relaxujete, vychováváte své děti a věnujete se svým koníčkům. Aspoň takhle se na to dívají zaměstnanci Nábytek MAX.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *