Řešíte technický problém? Potřebujete elektrikáře, sklenáře nebo topenáře? Záchranná technická služba funguje nonstop

Některé práce v bytě nebo rodinném domě nezvládneme svépomocí, ať jsme sebešikovnější. Týká se to zejména instalatérských, elektrikářských, zámečnických nebo sklenářských činností. Nemáme potřebné znalosti, dovednosti, nářadí, a bezpečnější je zkrátka přenechat tyto věci odborníkům. A co teprve, když se stane nějaká „havárie“ nebo nečekaná událost? Pak projíždíme seznamy firem na internetu, hledáme pod heslem sklenář či elektrikář, a nevíme, čeho se chytit. Většina z nás dá jistě raději na doporučení známých, než by si domů zavolala neznámého elektrikáře bez referencí. Je to pochopitelné, co když ale nikoho osvědčeného po ruce nemáme? Pak voláme havarijní servis nebo řemeslníka, který se nám zdá podle popisu nejlepší, ale na dálku kvalitu poznáme jen těžko.

Záchrana v urgentních situacích

Určitě se vám už někdy stala nějaká „prekérní“ situace, kdy jste doufali, že už bude po všem a pomoc dorazí brzy. Jednat se může o zabouchnuté dveře, vysklené okno, prasklou trubku v koupelně, zkrátka o něco, co vyžaduje okamžitý zásah. Řešení nemusí být tak složité, jak to vypadá. Na jednom místě totiž můžete sehnat šikovné a prověřené pracovníky z různých technických oborů, stačí jen zavolat na dané telefonní číslo. Zdá se vám to moc jednoduché? Ono to snadné opravdu je. Záchranná technická služba je založena na tom že v urgentních situacích nebudete muset nic složitě hledat nebo vyřizovat, zkrátka vám v nejbližší možné době pošlou pracovníka, kterého právě potřebujete, ať je to ve dne nebo v noci, přes týden nebo o víkendu či dokonce ve státní svátek. Tyto řemeslníky ale můžete využít kdykoliv, třeba během rekonstrukce bytu. Elektrikář bude určitě potřeba a u tohoto oboru je obzvláště nutné, aby bylo vše podle předpisů.

Zajímavý článek:  Kvalitní plastový bazén musí mít hladké dno i dlouhou výdrž

Tým prověřených pracovníků

Tým elektrikářů, sklenářů, zámečníků, instalatérů, topenářů a dalších řemeslníků je připraven řešit okamžitě vaši situaci. Stačí, abyste si zapamatovali zts.cz. Na této adrese totiž funguje nonstop havarijní servis pro Střední Čechy a Prahu. Zajímavostí určitě je, že personál je nejen odborně proškolen a má dostatečné zkušenosti, potřebné certifikáty, využívá to správné nářadí a účastní se školení, ale také prochází psychologickým prověřením a musí mít čistý trestní rejstřík. Kdo žije sám, určitě si do bytu jen tak někoho nepozve. U těchto pracovníků ale strach mít nemusíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *