Nechte si vyprojektovat svoji vlastní oázu

Toužíte po krásné zahradě, ale když se podíváte z okna a uvidíte tu plochu kolem, nevíte, co si počít? Na předělání celé zahrady nemáte čas a vlastně ani nevíte, kde byste měli začít? A přemýšleli jste někdy nad využitím služeb profesionálů? Že nevíte, na koho se obrátit? Pak čtěte dál, přinášíme vám tip.

Krásná zahrada je snem snad každého z nás. Kdo by netoužil po kousku ráje na zemi, kde bude moci odpočívat či pečovat o stromy, keře a květiny nebo kde si budou jeho děti hrát. Jenže krásná zahrada stojí mnoho úsilí a práce. Na druhou stranu tomu nemusí vždy tak být, stačí se obrátit na profesionála a nechat si zahradu snů vybudovat.

Na koho se obrátit?

Na údržbu zeleně se zaměřuje například společnost HONDL GLOBAL SERVICES, a. s. Údržba zeleně je poskytována nejen zeleni venkovní, ale také zeleni interiérové. Společnost vám poskytne komplexní služby počínaje zpracováním projektové dokumentace, pokračuje realizací projektu a konče následnou profesionální péči o rostliny a zelené plochy. Cílem je vytvoření příjemné atmosféry v přímém okolí klientů, na jejichž požadavcích společnost staví. V rámci údržby zeleně jsou prováděny sadovnické úpravy i realizace soukromých zahrad, pečováno je také o parky a veřejné plochy.

Zajímavý článek:  Vybíráme bezpečnostní agenturu ve 3 jednoduchých krocích

Nabídka služeb

Mezi nabídku jejich služeb však nepatří pouze údržba zeleně, ale veškeré služby týkající se oblasti provozní správy nemovitostí. Na společnost se může obrátit každý, kdo potřebuje zajistit úklid nemovitosti, kterou vlastní.

O kvalitách společnosti svědčí dlouholetá působnost, za níž získala mnoho zkušeností a praxe. Činnost byla zahájena roku 1999 a v roce 2009 vznikla akciová společnost HONDL GLOBAL SERVICES poskytující služby z oblasti správy nemovitostí (nejen úklid, ale i ostraha objektu). Druhým měřítkem kvality je bohaté portfolio klientů čítající přes 620 aktivních klientů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *