kancelářský nábytek

OfficeOutlet – speciální bazar kancelářského nábytku

Zařizujete kancelář nebo pracovnu, ale máte značně omezený fond finančních prostředků? Pak se s největší pravděpodobností budete snažit pořídit kancelářský nábytek pokud možno, co nejlevněji a nejvýhodněji. Ovšem proč by měla cena nahrazovat kvalitu, když lze pořídit kancelářský nábytek té nejvyšší kvality za akční – takřka výprodejové ceny? Řešením pro vás může být bazar kancelářského nábytku OfficeOutlet.

Co všechno OfficeOutlet nabízí?

Součástí internetového outletu s bazarovým nábytkem je nepřeberné množství kancelářských sestav jakožto i samotných kusů nábytku do kanceláře nebo pracovny. Pořídit zde můžete ergonomicky tvarované židle, stoly, ale i skříně, poličky nebo nejrůznější druhy přihrádek. Pokud si chcete stav a vzhled jednotlivých kusů nábytku prohlédnout na vlastní oči, můžete tak učinit ve firemním showroomu, který se nachází v Jesenici u Prahy, kde je k tomuto účelu vyčleněno 600 m2.

Jak se pohybují ceny našeho nábytku?

V OfficeOutletu vykupují pouze takové kancelářské vybavení, které nenahlodal zub času, a na první pohled nepoznáte, že se jedná o použitý kancelářský nábytek. Jediný rozdíl je pouze v ceně, která bývá zpravidla i o dvě třetiny nižší, než cena pořizovací. Třeba takový kancelářský stůl pořídíte za tisícikorunu, židle vás vyjde na několik stovek. Společnost neustále svůj sortiment doplňuje a rozšiřuje i tak již dost obsáhlou nabídku.

Zajímavý článek:  Hliníkové ploty zajistí vaší nemovitosti jedinečný vzhled

Proč nakupovat nábytek právě zde?

Prvním důvodem je pochopitelně finanční úspora, která je v tomto případě opravdu nepřehlédnutelná. Dalším z důvodů, je skutečnost, že zde pracují odborníci s dlouholetými zkušenostmi, kteří vám rádi poradí a zodpoví jakýkoli dotaz. Kromě toho můžete využít bezplatného vytvoření dispozice interiérů a vybrat nábytek ze skladů firmy. Společnost OfficeOutlet vybavuje firemní kanceláře a domácí pracovny již od roku 2010 a snižuje tak náklady na vybavení drobných živnostníků i nadnárodních korporací.

Bazar kancelářského nábytku

Bazar kancelářského nábytku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *