JOKR – montáže, s. r. o.: Na jeřáby jsme tu my!

Nechcete se sami starat o revizi jeřábů a potřebujete spolehlivou pomoc nebo asistenci? Chcete si pořídit zdvihací zařízení nebo jeřáby? Chcete mít na pracovišti maximálně klidné a soustředěné pracovní klima v oblasti manipulace s materiálem? Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli kladně, pak právě pro vás je na českém trhu již od roku 1991 společnost JOKR – montáže, s. r. o.!

Společnost JOKR – montáže, s. r. o.

Tato čtyřiadvacet let stará a díky tomu velice zkušená společnost, se zabývá zejména nabídkou komplexních dodávek, služeb a distribucí v oboru zdvihacích zařízení a s nimi souvisejících revizních a školících činností. Dále pro vás taktéž velice ráda zajistí projektové a přípravné dokumentace zdvihacích zařízení a v neposlední řadě i výrobu zdvihacích zařízení, a to včetně kompletní dokumentace. Máte tak všechno, co se týče zdvihací techniky, výroby a revize zdvihacích zařízení a jeřábů na jednom místě! Nemalou výhodou oproti konkurenci je také skutečnost, že firma vlastní  mezinárodní certifikát ČSN EN ISO 9001:2009.

Zajímavý článek:  Šnekové dopravníky vhodné pro zemědělství a stavebnictví

Jeřáby a revize jeřábů

V prvé řadě se u společnosti JOKR – montáže, s. r. o. můžete setkat s velice kvalitním a kompletním servisem jeřábů. Její profesionální tým pracovníků pro vás nejenže namontuje a také podle podmínek a možností zvoleného pracoviště posoudí zvolenou zdvíhací techniku, ale zároveň pro vás i toto zdvihací zařízení vyrobí či důsledně projde kousek po kousku, a tak zajistí maximální bezpečnost na pracovišti.

Školení jeřábníků provádíme také

Pokud zrovna nemáte žádného zkušeného jeřábníka ve firmě, nezoufejte. I školení jeřábníků pro vás společnost JOKR – montáže, s. r. o. zařídí! Jeřábníka zaškolí, kompletně seznámí se zdvihací technikou a v neposlední řadě ho i naučí, jak co nejbezpečněji s jeřábem manipulovat. Kromě toho si můžete nechat u této firmy zaškolit i vazače, obsluhovatele, dozorce, regálové zakladače či provozní techniky zdvihacích zařízení a zodpovědné osoby zdvihacích zařízení.

Výroba a revize jeřábů

Kromě již výše zmíněné revize jeřábů a dalšího zdvihacího zařízení, si můžete od této firmy zdvihací techniku, jeřáb či kladkostroj dokonce nechat vyrobit. Výroba a revize zahrnuje mostové a sloupové, drážky pro elektrické kladkostroje, speciální uchopovací prostředky a v neposlední řadě i montážní plošiny pro vysokozdvižné vozíky.

rhythmuswege / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *