Tryskání a pískování: čištění za pomocí abrazivních částic

Tryskání – čištění za pomocí abrazivních částic

Tryskání a pískování: čištění za pomocí abrazivních částicŽe nevíte, co si pod pojmem tryskání, popřípadě pískování představit? Pak nepřestávejte číst tyto řádky. Prozradíme vám totiž, k čemu je tato metoda vhodná a kdo ji na našem území zajišťuje v té nejvyšší kvalitě.

Tryskání nebo pískování?

Samotnou činnost tryskání může vhodně nahradit synonymum pískování. Jedná se totiž o činnost, v rámci které jsou nejrůznější plochy opracovávány proudem jemných abrazivních částic. Zajímá vás, k čemu je toto tryskání povrchů dobré? Nejen, že se jedná o vysoce spolehlivou metodu, také ji je možno aplikovat takřka na všechny druhy znečištěných povrchů, u kterých ostatní klasicky používané metody čištění selhávají.

Kde lze aplikovat tuto čistící metodu?

Zpravidla je možno metodu využívat při čištění fasád rodinných domů, k sanaci zdiva nebo odstraňování minulých nátěrů a stěrek, ale třeba také k pískování kovů, či památek. Co se týče pískování památek, pak se o jejich kvalitu nebo budoucí využití nemusíte obávat. Samotná technologie je totiž schválena památkovým ústavem.

Zajímavý článek:  Obtěžují vás hluční sousedé? Braňte se!

Provedeme pískování také u vás!

Nespornou výhodou této metody čištění a přípravy povrchů pro budoucí využití, je skutečnost, že ji lze aplikovat kdekoli a kdykoli. Celý proces je zajištěn speciálním systémem německého výrobce TORBO a to bez nutnosti napojení na externí media. Z tohoto důvodu je možno provést tryskání jak u vás doma, tak na zastavěné ploše nebo kdekoli jinde.

Koho v rámci této problematiky oslovit?

Odborníky na tryskání a pískování je společnost AXIOM REAL, spol. s r.o. se sídlem v Praze. Pokud hodláte využít našich služeb, není nic jednoduššího, než nás kontaktovat a domluvit se na konkrétním termínu. Na tryskání – Praha jsme opravdoví kádři a naše ceny jsou více, než lidové. Přesvědčte se o pravdivosti těchto slov na našich oficiálních webových stránkách, kde naleznete spoustu praktických informací, ale i reference spokojených klientů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *