Plánujete novou fasádu? Nejlepším přítelem se vám stane lešení

Chtěli byste zkrášlit váš domeček? Máte v plánu zateplení budovy, výměnu oken či přemýšlíte nad novou fasádou? Ať už jste rozhodnuti pro jedno, pro druhé nebo pro všechno, velkým pomocníkem se vám stane trubkové lešení. Víte, kde takové lešení shánět, kde vám poradí a nejlépe vám lešení i namontují? Přinášíme vám pro vaši zamýšlenou rekonstrukci či realizaci oprav malou inspiraci v podobě společnosti Schwank.

Společnost Schwank je rodinnou firmou, jejíž kořeny sahají do roku 1995. Firma poskytuje pronájem trubkového lešení. Praha je sídlo firmy i oblastí, kde se firma zabývá také montáží na méně obvyklých místech, jako jsou muzea, zámky, pasáže divadel či rezidence velvyslanců.

S čím vám firma Schwank pomůže?

Pokud tedy zamýšlíte rekonstrukci vašeho domova nebo ve vašem městě či vesnici plánujete opravy interiéru kostela či pasáže divadla, pak jste na správném místě. Firma Swank se zabývá dodávkou, pronájmem a montáží trubkového lešení Praha. Mezi jejich služby patří pronájem lešení, jeho dovoz a odborná montáž, vypracování projektové dokumentace a posouzení statiky.

Zajímavý článek:  Výroba betonu, práce s ním a další stavební činnosti? Víme, kde najdete specialisty

Proč firma Schwank?

Společnost Schwank vám nejen půjčí lešení, které potřebujete na realizaci oprav vašeho domova, ale také vám jej přivezou přímo na místo stavby, kde provedou odbornou montáž. Vy tak můžete udělat svoji práci, znovu zavolat a nechat lešení odborně demontovat a zase odvést.

Výhody

Trubkové lešení vyřeší nerovnost podkladu a dovoluje bezpečné ustavení typických i atypických konstrukcí či členitých staveb, například historických budov, věží či světlíků. To navíc poskytuje větší užitnou plochu pro pohyb, manipulaci s materiálem a tedy i pro práci. Díky tomu je práce daleko bezpečnější než na jiných typech lešení.

Nevýhody

Popravdě má trubkové lešení i svoje nevýhody. Tou je například náročnější montáž a větší hmotnost. Na druhou stranu, využijete-li služeb firmy Schwank, pak vám tyto problémy odpadají, protože firma se vám postará jak o samotný dovoz, tak i o jeho montáž. Pokud by vás trápil nižší estetický dojem, pak si můžete lešení nechat překrýt tenkou síťovinou, která všechny chyby na kráse budovy zakryje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *