Potřebujete převést materiál na stavbu? Vypůjčete si auto od Global Lease

DSC_0460Vrhli jste se do stavby nového domu? Rekonstruujete kancelář? Máte v plánu se přestěhovat? Rozjíždíte vlastní firmu a potřebujete auto, kterým byste mohli jezdit a převážet nářadí? Víte, co mají všechny tyto situace společné? Ano, je to auto, nejlépe dodávka. Jenže, kde takové auto vzít, když je zrovna nevlastníte, kvůli pár dnům si je nechcete kupovat nebo na ně nemáte finance? Přemýšleli jste někdy nad vypůjčením?

Každý z nás někdy potřebuje převést rozměrnější kus nábytku nebo materiál na stavbu či rekonstrukci. Většina z nás v takové situaci řeší, kde vzít potřebné auto na převoz. Možným řešením se nám může stát www.globallease.cz.

Kdy se vám půjčka dodávky vyplatí?

Půjčení dodávky se vyplatí téměř vždy. Tuto variantu řešení potřebného vozidla můžeme doporučit hlavně při stavbě či rekonstrukci, při převážení stavebních materiálů či nářadí, při stěhování či přepravování většího počtu osob. Pokud nikdo ve vašem okolí nevlastní dodávku nebo si nechcete kvůli několika hodinám či dnům pořizovat dodávku vlastní, pak je pro vás řešení v podobě autopůjčovny pravděpodobně nejvýhodnější možností.

Zajímavý článek:  Raději vyhořet, než se stěhovat? Ale jděte!

Výhody půjčování dodávek

Global Lease, tato výhodná půjčovna dodávek, nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobních a užitkových vozidel pro fyzické osoby i pro podnikatele. Výhodou společnosti je tedy široká nabídka, z níž si podle svého vkusu či podle ceny vybere skutečně každý. Další nespornou výhodou jsou atraktivní ceny a navíc pronájem auta je samozřejmě o dost levnějším řešením než jeho koupě.

Vozidla jsou havarijně pojištěna. Oproti půjčování auta od známého tak máte jistotu, že případná pojistná událost bude vyřešena. Auta jsou navíc zánovní a ve vynikajícím technickém stavu. V případě pronájmu vozu delším jak 48 hodin vám bude vozidlo zdarma dostaveno na místo určení, tedy jakékoliv místo podle vašich přání. Stejně tak i následný odvoz vozu proběhne zdarma.

V neposlední řadě je potřeba zmínit, že výhodný je i denní limit ujetých kilometrů. Ten u všech vozidel činí 500 km na den, respektive 300 km na 6 hodin. V případě překročení jsou vám účtovány pouhé 2 Kč za 1 km.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *