Potřebujete uskladnit předměty? Vyzkoušejte skladovací kontejnery Diskont Depot!

Snad každý z nás, ať už jednotlivec nebo firma, řeší nedostatek prostoru pro všechny věci, které za svůj život nashromáždí. Skladovací kontejnery jsou levným a spolehlivým způsobem jak uchovat právě nepotřebný nábytek, nářadí, zboží, materiál a další předměty.

A co to vlastně skladovací kontejner je?

Skladovací kontejnery slouží pro snadné skladování a přesuny velkého množství předmětů, materiálu a zboží. Byli vyrobeny ze speciálního typu tvrzené oceli, která je odolná vůči povětrnostním a živelný vlivům. Kóje jsou vodotěsné a tak nehrozí sebemenší průnik vody. Tyto kontejnery mají celou řadu výhod, mezi které patří hlavně:

  • Přístup k vašemu kontejneru 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dnů v roce
  • Nabízíme skladové kontejnery v různých velikostech a to za velmi přijatelné ceny, které si může dovolit každý
  • Osvětlení kontejneru, ať už vnitřním nebo venkovním osvětlením, což umožňuje pohodlný přístup v každé denní době
  • Obsluha vysokozdvižným vozíkem, který zajišťují naši profesionálně vyškolení zaměstnanci
  • Každý 12. měsíc pronájmu kontejneru zdarma
  • Nabízíme velmi vysokou bezpečnost vašeho uloženého majetku, který zajišťuje náš uzamčený areál a bezpečnostní kamerový systém
  • Náš areál je v dobré dopravní dostupnosti, ať už autem či městskou hromadnou dopravou
Vyzkoušejte skladovací kontejnery Diskont Depot

Vyzkoušejte skladovací kontejnery Diskont Depot

Naše firma nabízí kontejnery ve dvou velikostech, a to s možností buď krátkodobého, nebo dlouhodobého pronájmu. Sklady jsou možné pronajmout, pokud se osobně zastavíte na naší pobočce, je to ale možné i telefonicky, nebo prostřednictvím e-mailu a to z pohodlí vašeho domova či kanceláře.

Zajímavý článek:  Vyberte si techniku do skladu, která vám výrazně usnadní práci

Ke svému majetku máte přístup 24 hodin denně, a to kdykoliv to zrovna potřebujete. Abyste mohli ke svému majetku, bude vám vygenerován bezpečnostní kód, který slouží jako přístup k vašim uskladněným věcem.

Naše skladové kontejnery jsou ideální pro všechny, kdo potřebují uschovat své předměty, zboží,  nebo materiál, které zrovna nepotřebují a sami nedisponují svými úložnými prostory. Pomocí našich kontejnerů bezpečně uchováte svůj majetek. Kontejnery jsou standardně vybaveny uzamykatelnými dveřmi, které nejen umožňují skladování objemného materiálu, ale je to další bezpečnostní prvek, aby se k vašemu majetku nedostal nikdo jiný než vy osobně, nebo vámi pověřená osoba, která zná váš bezpečnostní kód.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *