Poctivé regály české výroby do skladů i prodejen

Hledáte pevné, vzájemně kompatibilní a především kvalitně provedené regály do své prodejny či skladu? Nechcete platit přemrštěné částky zahraničním dodavatelům nebo omezovat své plány kvůli neúměrně dlouhým lhůtám pro dodání? Vyzkoušejte produkty přímo z české dílny!

Firma L. L. TRADE s.r.o. nabízí široký sortiment vybavení pro vaši prodejnu, sklad, dílnu, obchodní prostor nebo provozovnu. Důraz klade především na použití materiálů vysoké kvality a propracovaných technologických postupů, jejichž výsledkem jsou trvanlivé a zároveň krásné výrobky. Zakoupit můžete například:

  • prodejní regály
  • prodejní pulty
  • skladové paletové regály
  • skladové lehké regály
  • rámové regály
  • výstavky
  • koše na zboží
  • doplňky

Stačí si vybrat model, který vám bude nejvíce vyhovovat a spolehnout se na kompletní servis a dopravu až na určené místo. Všechny regálové systémy jsou bezšroubové, takže si s nimi poradí i kutil-začátečník. S jejich díly se pracuje skutečně velmi jednoduše, ale pokud si na podobnou operaci stejně netroufnete a chcete veškeré starosti s přemisťováním a instalací nechat na odbornících, stačí si objednat zboží včetně montáže.

Vysoká nosnost regálů uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky

Nezáleží na tom, jaké zboží nabízíte, a jaké nároky na vybavení prodejen pod svou taktovkou kladete. Police s vysokou nosností, variabilně volitelnou od 150 kg až do pěti tun, si poradí s jakýmkoliv úkolem. Splňují veškeré požadavky náročných evropských norem a předpisů, a postarají se tak v maximální míře o přehlednost uskladněných předmětů i bezpečnost na pracovišti.

Zajímavý článek:  Do nové kuchyně na míru spotřebiče se 45 % slevou? Je to možné!

Vybrat si můžete z moha rozměrů, případně si nechat vyrobit svůj ideální regálový systém přímo na míru. A nechybí ani praktické doplňky jako jsou kolečka pro snadnou manipulovatelnost nebo šikovné regálové rozdělovače.

Systémy, které rostou zároveň s vaším podnikáním

Navíc není problém v případě potřeby rozšířit již hotové regálové sestavy o další moduly a prvky, které plně vyhoví vašim rozšiřujícím se požadavkům. Nechte své podnikání růst a podpořte ho nákupem praktického a cenově výhodného vybavení pro sklad i prodejnu z české dílny na stránkách www.l-ltrade.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *