Použitá manipulační technika – nízká cena bez kompromisů v oblasti výkonnosti

Intralogistika a manipulační technika – to jsou pro firmu STILL ony příslovečné „domácí vody“. Je leaderem na trhu a svým zákazníkům pomůže s výběrem veškeré potřebné techniky do skladu. A pokud nechcete kupovat výhradně nové kousky, může vám pomoci i významně ušetřit.

Ano, STILL totiž nemá ve svém sortimentu pouze nové modely. Díky svým zkušenostem se nebojí nabízet i stroje, jež za sebou mají již nějakou tu historii. V jejich podání není použitá manipulační technika symbolem podřadného zboží. Naopak. Nesou-li repasované stroje pečeť STILL, můžete se těšit na kousky ve vynikajícím stavu, pro které je jakýkoliv problém výzvou a překážka zkouškou odolnosti a kvality.

Repasovaná technika – vysoká kvalita za nízkou cenu

Nikde jinde neplatí toto zprofanované sousloví tolik, jako právě tady. Ale pojďme si poslechnout, co nám k této problematice může říci manažer tohoto oddělení Ing. David Rieger:

„Hlavní výhodou pořízení repasovaného použitého stroje je velice příznivý poměr cena – výkon. V případě pořízení repasovaného stroje z bazaru použité techniky STILL dostane zákazník stroj s prokazatelnou minulostí, pravidelně udržovaný a servisovaný techniky STILL s použitím originálních náhradních dílů, před dodáním novému zákazníkovi navíc repasovaný dle mezinárodně závazných standardů STILL.”

Jak to vypadá v praxi

Jak vidíte, rozhodně nehrozí, že by použitá manipulační technika „pouze“ změnila majitele. Naopak, její cestu k novému umístění lemuje celá řada nezbytných servisních a údržbových milníků. Například podle stavu jsou veškeré stroje rozděleny do tří tříd.

  • bronzová třída,
  • stříbrná třída,
  • zlatá třída.

Nepřekvapí, že zlatá třída (označující kondici techniky při předání) vám nabídne výhod nejvíce – od šesti měsíců záruky (max. 600 Mth) až po zbrusu nový lak a baterii. Použité stroje samozřejmě splňují všechny bezpečnostní i funkční standardy a chlubí se rovněž dlouhodobě skvělou kondicí. Obavy o vysokou poruchovost a další (v náročném provozu jen obtížně řešitelné) obtíže, tedy rozhodně nejsou na místě.

Zajímavý článek:  Kompletní sklady na klíč včetně optimalizovaného vybavení

Z široké nabídky si jistě vybere úplně každý. A opět slovy pana Riegera

„Ve většině případů dokážeme uspokojit potřeby zákazníků použitým repasovaným strojem. V naší nabídce máme navíc také velké množství téměř nových strojů s minimálním nájezdem.”

Výhody repasované techniky STILL nespočívají jen v jednorázovém nákupu

Oproti běžným bazarům s manipulační technikou nabízí nákup od firmy STILL vždycky něco navíc. Především jde o dostupné zázemí se stoprocentním servisem, který vám bude k dispozici pokaždé, když dojde k nějaké poruše nebo závadě. Velkým problémem u elektrickým VZV bývá také sulfatace olověných baterií. Není třeba se s ní i nadále trápit. Odborníci ze STILL si s profesionální desulfatací snadno poradí a vdechnou tak baterii nový život.

Ovšem pokud si chcete tyto starosti ušetřit, nechte si doporučit novou generaci těchto nezbytných součástí manipulační techniky – Li-Ion baterie. Jsou výhodné ekonomicky i ekologicky. Zmíněnou formou degradace totiž netrpí a z pohledu ochrany přírody jsou také o něco ekologičtější. Nenechte se odradit jejich vyšší cenou. Mohou se totiž pochlubit 3 až 4 krát větší kapacitou a také rychlostí nabíjení. 60 % své kapacity si dobijí už za 40 minut, kompletní dobití pak trvá asi hodinu a půl. Nevadí jim ani mrazy a dlouhé stání vozíku. Bez nadsázky je lze označit za prakticky bezúdržbové.

Dalším dobrým tipem je pak určitě mobilní myčka VZV. Jako informovaným hospodářům vám jistě neušlo, že VZV potřebují ke svému bezproblémovému provozu mimo jiné i pravidelné čištění. To však není tak jednoduché, uvážíme-li, že podle zákona je nutné veškeré vzniklé odpadní vody ekologicky likvidovat. A mobilní myčka VZV, jež za vámi přijede až do skladu, má v sobě takovou ekologickou čističku přímo integrovanou. Pro vás jde tedy o službu zcela bez starostí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *