Praha 4 nabízí komfortní a moderní byty

Současná doba je velmi výhodným obdobím pro koupi bytu. Hypotéky stále nabízejí výhodné úrokové sazby a nabídka bytů je navíc velmi pestrá. Nové developerské projekty nabízejí velmi atraktivní byty, které spojují komfortní prostředí a nízké provozní náklady. Pokud tedy i vy přemýšlíte nad koupí bytu, pak vás jistě zajímá jejich nabídka. V našem článku se proto podíváme na nabídku bytů ve velmi žádané lokalitě – byty Praha 4.

Současná nabídka bytů je velmi atraktivní a bohatá, a to hlavně díky velkým projektům výstaveb i rekonstrukcí starých rezidencí. Na druhou stranu o tyto ambiciózní projekty a byty je samozřejmě velký zájem, a tak se po nových bytech často jen zapráší. Naštěstí je stále z čeho vybírat, například lokalita Michle a lokalita Nusle (byty Praha 4) stále poskytují zajímavé a atraktivní bydlení.

Michle – genus loci i prestižní adresa

Lokalita Michle v sobě skloubí prestižní adresu moderních novostaveb i starou zástavbu s nezaměnitelným geniem loci. Výhodami oblasti jsou strategická poloha vůči metropoli a příroda obklopující zástavbu a lákající k procházkám, relaxaci i sportu. Najdete zde plnou občanskou vybavenost. Svoje děti budete moci doprovázet do místní základní školy či do jejich zájmových kroužků. Včetně škol zde však najdete i zdravotnická zařízení, veškeré služby a obchody. Pokud si pak nevystačíte s místními obchůdky, můžete se vydat do nedalekých nákupních středisek – BB Centrum, OC DBK, Arkády Pankrác či OC Chodov. Včetně kompletní občanské vybavenosti disponuje oblast i skvělou dopravní dostupností. Jezdí zde autobus i tramvaj, s níž se do centra dostanete zhruba za 10 až 15 minut.

Zajímavý článek:  Mobilní domy lze používat jako celoroční bydlení

Nusle – najdete zde vše, co potřebujete

Nabídka byty Nusle zahrnuje komfortní byty nejrůznějších dispozic. Lokalita se pyšní skvělou dopravní dostupností i kompletní občanskou vybaveností. Jezdí zde tramvaj a nedaleko se nachází stanice metra. Najdete zde vše, co potřebujete k životu, tedy obchody, zdravotnické zařízení i nejrůznější nabídku služeb. Prestiž této lokality podtrhuje nedaleko se nacházející vyhlášený park Vyšehrad.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *