stěhování Brno

Před stěhováním se na celý proces pořádně připravte

stěhování Brno

Hitcom / Pixabay

Stěhování je proces, kterým si minimálně jednou v životě projde každý z nás. Pokud se stěhováním nemáte žádné předchozí zkušenosti, je dobré se na tuto činnost pořádně připravit a to i v případě, kdy stěhování provádí odborná stěhovací firma. Dle odborníků ze společnosti Stěhování Brno, je vhodné dostatečně s předstihem začít shromažďovat přepravky a stěhovací boxy, díky kterým bude stěhování jednodušší a rychlejší.

Před stěhování vykliďte skříně a válendy

Prostory ve skříních a válendách by měly být před stěhování vyčištěné a věci poskládané v krabicích. Ušetříte tím především čas v den stěhování, kdy se právě o čas hraje. Čas jsou peníze a u stěhování to platí dvojnásob, je nutné si uvědomit, že platíte za čas, které u vás stěhováci stráví. Samozřejmě pokud nemáte možnosti kam dané vybavení umístit, je ve finále stejně nutné aby vyklizení těchto úložných prostor provedli stěhovací odborníci.

Před stěhováním je rovněž vhodné provést demontáž nábytku

Právě na doplňkové službě demontáže nábytku, kterou většina stěhovacích firem zcela standardně nabízí, je možno poměrně značně ušetřit. Pokud se jedná o velké kusy nábytku či složité demontážní služby (například demontáže obývacích stěn z masivu), velmi radikálně se tato služby může promítnout do konečné ceny stěhování. V každém případě platí jedno pravidlo, pokud si na demontáž netroufáte, nechte to raději odborníkům. Sice si připlatíte, ale nábytek bude demontován a přestěhování + případně opět smontován opravdu odborně.

Zajímavý článek:  Stěhování nemusí být noční můra - stačí špetka plánování a naše dobré tipy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *