Koupelny Pegas

Koupelny Pegas jsou správnou volbou

Koupelny Pegas

Hans / Pixabay

Stavíte rodinný dům či rekonstruujete koupelnu? V takovém případě se vám kromě informací o obkladech budou hodit i znalosti o vodovodních bateriích, které nejsou pouze praktickou součástí koupelen či kuchyní, ale v současnosti plní i funkci estetickou. Víte, jaké máte při výběru vodovodní baterie možnosti a jaké vládnou mezi vodovodními bateriemi současné trendy?

Výběr vodovodní baterie bychom jistě neměli podcenit. Proto bychom měli baterii vybírat s ohledem na její intenzivní používání, které klade vysoké nároky hlavně na kvalitu a spolehlivost vodovodní baterie.

Jaká by měla být ideální a trendy vodovodní baterie?

Ideální sprchová baterie by měla být především praktická a kvalitní. To znamená, že by měla splňovat veškeré aspekty, jako je spolehlivost, minimální hlučnost a úsporný provoz. V současnosti je však důležitý i design baterie. Baterie by tak měla plnit nejen praktickou, ale také estetickou funkci a měla by zapadat do interiéru koupelny.

Současným trendem jsou termostatické baterie

Mezi vodovodními bateriemi jsou současným trendem termostatické baterie, které dokážou udržet přesnou teplotu vody po celou dobu sprchování. Tento typ baterie vás ochrání před náhlými změnami teploty vody, takže se budete díky nim moci klidně sprchovat i v okamžiku, kdy bude někdo umývat nádobí, spláchne na záchodě nebo pustí vodu v kuchyni.

Zajímavý článek:  5 tipů, na koupelnové doplňky, na které byste neměli zapomenout

Výhody termostatické baterie

Mezi nesporné výhody termostatické baterie patří hlavně bezpečnost, pohodlí a hospodárnost. Díky schopnosti udržování stálé teploty vody vám nehrozí opaření ani šok z prudkého ochlazení proudu vody ve sprše, což zajišťuje vaše bezpečné koupání. Termostatická sprchová či vanová baterie zajišťují vaše pohodlí, které nebude narušovat střídání teplot. Nespornou výhodou termostatické baterie je její hospodárnost a úspora vody a energie.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *