Building Glass Window Modern  - okmarian / Pixabay

Přísavky na sklo ve všech podobách – kde všude je využijete?

Přenášíte často těžké, neforemné nebo rozměrné věci? Pak máme pro vás tip na to, jak si celou proceduru maximálně usnadnit. Vakuové přísavky na sklo toho totiž umí mnohem víc, než si nejspíš myslíte!

Na našem trhu je dostupný opravdu úctyhodně široký sortiment modelů s různou nosností, takže si kousek pro své potřeby vybere každý. Ve hře totiž není „jen“ úchop skla a okenních tabulek, ale také přeprava mnohem náročnějších břemen.

Jaké možnosti jsou ve hře?

Zajímá vás, jak může vaše nová sklo přísavka vypadat? Pokud zamíříte ke specialistům na Uplifter.cz, můžete si vybrat z těchto variant provedení:

  • nosnost od 50 kg do 79 kg,
  • objem talíře od 204 mm do 250 mm.

Velký důraz je pak samozřejmě kladen i na bezpečnost. Pokud nešťastnou náhodou nebo vlivem nepříznivých okolností dojde ke ztrátě vakua uvnitř, upozorní vás na problém červená ryska. Vaše reakce tak může být okamžitá, stačí použít zpětný ventil, jež se právě o regulaci ztrátu podtlaku stará.

Zajímavý článek:  Proč investovat do zateplení vašeho domu?

Můžete tak předejít poškození nákladu i vážnému pracovnímu úrazu. A aby to bylo ještě lepší, ventil lze ovládat pouze palcem ruky, zatímco zbylými prsty i dlaní stále svíráte přísavku. Vše je tedy maximálně pohodlné, komfortní, bezpečné i rychlé.

A chcete-li břemeno uvolnit, poslouží vám k tomu samostatný výpustný ventil. Opět nic složitého. Na Uplifter totiž kupujete výrobky prověřené praxí.

Nejenom pro ruční manipulaci

Tyto přísavky se však hodí i na jeřáb stavební a další manipulační techniku. Potřebujete přenést kov, umělý kámen, plast, karton, papír nebo třeba dřevotřísku? Přísavky vás nezklamou za žádných okolností.

A co byste o nich ještě měli vědět? Jejich doporučená provozní teplota je velmi komfortní. Pohybuje se totiž v rozmezí od 0°C až do 40°C. Nezáleží na tom, v jakých podmínkách pracujete. Jediným pohledem na kontrolní rysky se okamžitě ujistíte, že vaše vakuová přísavka pracuje přesně tak, jak má.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *