Látkové rolety umí mnohem víc

Proč jsou látkové rolety v českých interiérech stále oblíbenější?

Látkové rolety umí mnohem víc, než jen vytvořit v interiéru chladivý a rychle dostupný stín. Fungují jako termoizolace, 100% zatemnění i jako ochrana proti hluku. Navíc se ovládají snadněji než závěsy a jednodušeji se udržují. Podívejte se, co mohou nabídnout právě vaší domácnosti!

  • Zajistí plné zatemnění interiéru, takže je oceníte v ložnici při nerušeném spánku i v obývacím pokoji, kde vytvoří atmosféru jako při promítání v kině.
  • Brání úniku tepla z místnosti, takže fungují jako šikovná termoizolace. Potřebu vytápění sníží až 34 %.
  • Zadrží i nepříjemné zvuky zvenčí – pohltí až 30 % hluku z ulice
  • Dotvoří interiér svou dekorativností, jsou totiž dostupné v mnoha podobách.

Na jaké okno je možné rolety použít?

Odpověď vás možná překvapí, ale látkové rolety se hodí skutečně na jakékoliv okno, ať už je obdélníkové, čtvercové, střešní nebo třeba kruhové. Stačí si zvolit vhodný typ nebo vsadit na výrobu látkových rolet přímo na míru. Rolety je možné připevnit na strop do prostoru mezi okna případě přímo nad ně a navíjecí mechanismus ukrýt do garnýže nebo za ni.

Zajímavý článek:  Péče o zahradu s kvalitní zahradní technikou

Novinky ze světa okenních rolet

Pokud chcete skutečně originální doplněk do interiéru, vsaďte na rolety s potiskem. V e-shopu MK-rolety.cz můžete volit z široké nabídky připravených vzorů, použít k dekoraci své logo nebo přímo vlastní fotografii. Inspirujte se již hotovými projekty nebo popusťte uzdu své fantazii a výsledek maximálně přizpůsobte požadavkům svého interiéru. Je to snadné, stačí zadat nezávaznou poptávku.

Užitečný tip na závěr

Rolety z tohoto e-shopu pochází od české firmy Bematech (vysoká kvalita díky mnoha letům zkušeností), a to včetně kompletního servisu od zaměření až po montáž rolet v Plzeňském kraji a v Praze.

Oceníte zajímavé akce na rolety, díky nimž můžete každý měsíc čerpat báječné výhody, zajásáte nad největší nabídkou originálních látek na rolety v České republice, a chladnými vás jistě nenechá ani šikovná výroba rolet přímo na míru. Vyberte si svůj oblíbený ovládací mechanismu (pružinový, řetízkový i motorizovaný), podlehněte kouzlu moderních látek v kvalitním provedení a vyberte si barvu konzole, nekonečného řetízku a dalších detailů, bez nichž by rolety zkrátka nebyly dokonalé. Podlehněte svým přáním a zařiďte si interiér tak, jak jste vždycky chtěli!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *