Springfree představuje nejbezpečnější trampolíny na světě!

Každý rodič vidí rád, když si jeho dítě užívá přívětivého sluníčka. A pokud se pobyt venku pojí navíc i s fyzickou aktivitou, jde o spojení takřka dokonalé. Evergreenem našich zahrad jsou rozhodně trampolíny. Ale věděli jste, že první trampolína vznikla v roce 1930 a od té doby nebyly na její konstrukci provedeny prakticky žádné významné změny?

Zastaralý pružinový systém tak každý rok způsobí vážný úraz doprovázený hospitalizací okolo 100 000 dětí – a to jen v USA! Ale bylo by možné představit si trampolínu bez charakteristických svinutých pérek? Dr. Keith Alexander říká ano!

Unikátní trampolína se zrodila na Novém Zélandu

Tento profesor a vynálezce měl jediný cíl: poskytnout svým třem dětem bezpečnou pomůcku ke každodennímu dovádění. A tak se zrodila trampolína Springfree. A v čem je tak unikátní?

  • Pružiny jsou nahrazeny pružnými tyčemi, takže nedochází k přiskřípnutí prstů ani dalším úrazům.
  • Skákací plocha končí měkkým okrajem a nikoli kovovým rámem.
  • Bezpečnostní rám je umístěn až pod samotným tělem trampolíny.
  • Celý prostor je uzavřen bezpečnostní sítí, vypnutou za pomoci pružných tyčí.
Zajímavý článek:  Zahradní krb a gril - Přednosti, které vás uchvátí!

Díky těmto unikátním inovacím se mohou trampolíny Springfree honosit titulem nejbezpečnějších trampolín na světě, což dokládají i mnohá ocenění z mnoha zemí. Už dávno za nimi totiž nemusíte až do země Pána Prstenů – jsou k dostání i u nás, na oficiálních stránkách www.trampoliny-springfree.cz.

Můžete tak potěšit nejenom své děti, ale i sebe. Trampolíny Springfree jsou k dostání v mnoha velikostech, takže bez potíží vyjdou vstříc i vašemu hravému já, jež touží alespoň na chvíli zažít svěží vítr ve vlasech a mámivý stav beztíže. Mimochodem věděli jste, že 10 minut aktivního dovádění na trampolíně umí spálit stejně kalorií jako 30 minut běhu? A ještě přitom šetříte své klouby, které nemusí tlumit nárazy způsobné dopadem chodidla na tvrdou podložku. Vsaďte na kvalitu materiálů i jedinečnou koncepci trampolín Springfree a přivítejte příští léto maximálně bezpečně!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *