Vířivka je novodobý trend

Vířivka – bojovník proti stresu

Vířivka je novodobý trend

Vířivka je novodobý trend

Vířivka je novodobý trend a taktéž i novodobý životní styl. Našemu tělu poskytuje komplexní fyzickou terapii. Díky hydromasáži a dostatečně teplé vodě dostává vaše tělo maximální dávku uvolnění. Při tomto hřejivém a relaxačním uvolnění celého těla dochází i ke zvýšení krevního oběhu a uvolnění ztuhlých a bolavých svalů.

Vířivky, podobně jako sauny, pomáhají rozšiřovat póry na naší pokožce, urychlují látkovou výměnu a několikanásobně okysličují krevní buňky.

V současnosti jsme neustále ve stresu, což má za následek mnoho vážných onemocnění. Je třeba si však uvědomit, že takto se žít prostě nedá. Jednou za čas si třeba odpočinout, načerpat nové síly a užívat si hřejivé doteky vodní masáži. Vířivka pomáhá uvolnit celé tělo, zmírňuje bolesti zad, krčních svalů, ale i bolavých kloubů.

Věděli jste, že stres má tendenci zvyšovat hladinu cukru v krvi? No půl hodina ve vířivce od společnosti Sundance je skvělý způsob, jak snížit emocionální i fyzické napětí. Je to čas, který můžete využít k odpočinku a regeneraci těla. Samozřejmě byste neměli myslet na práci, domácí práce a ani jiné starosti. Ty vám neutečou. Koupel před spaním vám také může pomoci dostat se do hlubšího spánku než obvykle, bez přerušování a častého prebudzovania.

Zajímavý článek:  Zabouchli jste se? Se srdeční záležitostí vám nepomůžeme, s klíčem ano!

Další výhody vířivky:

  • Teplo rozšiřuje cévy
  • Zlepšuje krevní oběh
  • Regeneruje svalstvo
  • Zbavuje tělo škodlivých látek
  • Změkčuje kůži

Uvolnění napětí pomocí vířivky vám může pomoci při problémech s nespavostí, ke kterým často vede již zmíněný stres a propracovanost. Dopřejte si koupel večer před spaním. Tělo se zregeneruje, prohřeje, zrelaxuje a uvede do klidového režimu, díky čemuž se vám bude usínat mnohem snadněji. Podpořit to můžete například přidáním vonného oleje nebo pěny do koupele.

Svět terapie ve vířivce stále do jisté míry čeká na prozkoumání. Bez ohledu na mnohé výhody pro náš organismus, si můžete vířivku užívat a vychutnávat nejlépe, jak umíte. Vířivka je přece nejlepší způsob, jak se uvolnit, zbavit se stresu a únavy, než v klidném domácím prostředí.

Obrázek: www.aquamarinespa.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *