Protihluková opatření pečují o spokojenost zaměstnanců, aniž by vás omezily

Protihluková opatření pečují o spokojenost zaměstnanců, aniž by vás omezily

Hygienické normy jsou v oblasti hlučnosti provozů s obsluhou technologií nebo průmyslových zařízení často velmi přísné, ale faktem zůstává, že ani zaměstnanci se v tzv. hlukovém smogu necítí právě nejlépe. Časté vystavení takovému typu prostředí navíc může mít negativní dopad i na jejich zdraví. S tím správným vybavením se vás však žádný z těchto problémů týkat nemusí.

Předem je třeba poukázat na to, že jedno jediné univerzální řešení, které by vyhovovalo všem, zkrátka neexistuje. Proto je třeba svěřit celý postup odhlučnění profesionálům. Jen kvalitní měření na místě a sestavení kompletní akustické studie může ukázat na ten nejlepší postup. Možností pro zajištění kvalitního pracovního prostředí existuje celá řada. Mezi nejčastěji používané patří:

Hlučné čerpadlo nebo kompresor? Žádný problém!

Pokud je viník jednoznačný, není nic jednoduššího, než schovat jeho nepříjemně hlučný provoz pod odpovídající zakrytí. Akustické kryty dokáží odhlučnit i takové velikány jako jsou turbosoustrojí, kompresory, dieselagregáty, ventilátory, čerpadla a další. Díky zaměření přímo na místě a montáži prováděné týmem zkušených odborníků jde o velmi spolehlivé řešení pro jakoukoliv situaci.

Příliš akusticky náročný provoz? Pomohou tlumiče hluku

Komplikované výrobní provozy však obvykle vyžadují o něco komplexnější řešení, pouze protihlukové kryty tu nestačí. Hluk je totiž nutné zastavit nejenom tam, kde vzniká, ale také zabránit jeho šíření třeba za pomoci vibrací skrz stěny nebo konstrukce. Společnost Sai-Atis.cz je připravena nabídnout vám kvalifikovanou pomoc. Mnoho let zkušenostní v oboru a nashromážděné know-how jsou skutečnou zárukou kvality.

Každý projekt je výzvou. Neexistuje takový, kde by nebylo snížení hluku možné. Veškeré práce jsou navíc prováděny s důrazem na co největší zachování běžného provozu firmy. Samotný odhlučňovací systém si pak kromě individuálního přístupu zakládá také na dlouhodobém účinku a minimální nutnosti kontrol a údržby. Vše je zaměřeno výlučně na vaši maximální spokojenost.

Zajímavý článek:  Ekologicky a efektivně, lis na PET lahve je jednoduše výborný

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *