Pronájem kanceláře na Praze 1 skýtá množství výhod

Pronájem kanceláře na Praze 1 skýtá množství výhod

Přišli jste na trh s unikátním výrobkem? Službou, která nemá obdoby? Know-how, za které by konkurence vraždila? Pokud jste zkrátka a jednoduše pronikli do podnikatelského businessu, jistě nám dáte za pravdu, že uchytit se v moři plném dravců není ani trochu jednoduché. Epicentrum celého podnikatelského dění naleznete v Praze. Máme pro vás hned několik důvodů, proč soustředit své podnikání právě zde! Pokračování článku

Zázemí pro začínající firmy ve Zlíně se může směle rovnat tomu světovému

Začít své podnikání v duchu kompromisů nikdy nebývá zrovna dobrou vizitkou. Obchodní prostory by měly především prodávat, jak už název napovídá. A to jde v prostředí, které klade na vaši schopnost improvizace a organizace často až nepřiměřené nároky, opravdu jen velmi těžko.

Projekt House 64 – Zlín čerpal inspiraci z celé řady úspěšných „brownfieldových“ projektů v New Yorku, Londýně nebo Praze. Pod taktovkou architektů investiční skupiny CREAM se nevyužívaný tovární komplex proměnil v atraktivní místo pro maximálně efektivní trávení pracovního času.

Flexibilní obchodní prostory pro každého

Nejde tu zdaleka jen o moderní kancelářské místnosti, které vyrůstají jako houby po dešti doslova všude. House 64 – Zlín nabízí svým klientům něco víc. Jeho hlavním bodem zájmu jsou především přizpůsobivé obchodní prostory. Nezáleží na tom, jestli potřebujete zázemí pro svůj showroom, sídlo firmy, obchod nebo třeba e-shop s dostatečnou skladovou kapacitou.

V revitalizované a zateplené budově bývalé továrny je k dispozici bohatý výběr prostor s variabilními dispozicemi, které mohou být svým nájemcům přizpůsobeny doslova na míru. Váš nový pronájem obchodu Zlín je samozřejmě spojen i s dostatečnou kapacitou parkovacích míst pro vás i vaše zákazníky.

Potřebujete „jen“ kancelář? Žádný problém

Najít inspirativní a klidné prostředí pro práci není vůbec jednoduché. Pronájem kanceláří Zlín v projektu House 64 vám však nabídne přesně to, co potřebujete. Ceny začínají již na 2990 Kč za měsíc (+ energie a DPH), takže mimo hru nejsou ani rozjíždějící se start-upy a další low-cost projekty. Nemusíte být OUT jen proto, že se v podnikatelském sektoru teprve rozkoukáváte.

Chtějte moderní prostřední z 21. století za tu nejlepší cenu. Budete ho sdílet spolu s dalšími spokojenými nájemci, v jejichž čele stojí prestižní studio Elements. Inspirujte se od těch, kteří si svou cestu k úspěchu prošlapali před vámi. Může jít o partnerství vskutku obohacující.

Protihluková opatření pečují o spokojenost zaměstnanců, aniž by vás omezily

Protihluková opatření pečují o spokojenost zaměstnanců, aniž by vás omezily

Hygienické normy jsou v oblasti hlučnosti provozů s obsluhou technologií nebo průmyslových zařízení často velmi přísné, ale faktem zůstává, že ani zaměstnanci se v tzv. hlukovém smogu necítí právě nejlépe. Časté vystavení takovému typu prostředí navíc může mít negativní dopad i na jejich zdraví. S tím správným vybavením se vás však žádný z těchto problémů týkat nemusí.

Předem je třeba poukázat na to, že jedno jediné univerzální řešení, které by vyhovovalo všem, zkrátka neexistuje. Proto je třeba svěřit celý postup odhlučnění profesionálům. Jen kvalitní měření na místě a sestavení kompletní akustické studie může ukázat na ten nejlepší postup. Možností pro zajištění kvalitního pracovního prostředí existuje celá řada. Mezi nejčastěji používané patří:

Hlučné čerpadlo nebo kompresor? Žádný problém!

Pokud je viník jednoznačný, není nic jednoduššího, než schovat jeho nepříjemně hlučný provoz pod odpovídající zakrytí. Akustické kryty dokáží odhlučnit i takové velikány jako jsou turbosoustrojí, kompresory, dieselagregáty, ventilátory, čerpadla a další. Díky zaměření přímo na místě a montáži prováděné týmem zkušených odborníků jde o velmi spolehlivé řešení pro jakoukoliv situaci.

Příliš akusticky náročný provoz? Pomohou tlumiče hluku

Komplikované výrobní provozy však obvykle vyžadují o něco komplexnější řešení, pouze protihlukové kryty tu nestačí. Hluk je totiž nutné zastavit nejenom tam, kde vzniká, ale také zabránit jeho šíření třeba za pomoci vibrací skrz stěny nebo konstrukce. Společnost Sai-Atis.cz je připravena nabídnout vám kvalifikovanou pomoc. Mnoho let zkušenostní v oboru a nashromážděné know-how jsou skutečnou zárukou kvality.

Každý projekt je výzvou. Neexistuje takový, kde by nebylo snížení hluku možné. Veškeré práce jsou navíc prováděny s důrazem na co největší zachování běžného provozu firmy. Samotný odhlučňovací systém si pak kromě individuálního přístupu zakládá také na dlouhodobém účinku a minimální nutnosti kontrol a údržby. Vše je zaměřeno výlučně na vaši maximální spokojenost.

Víte, kde sehnat kvalitního technika či řemeslníka?

Sehnat v dnešní době kvalitního řemeslníka či technika na svém místě může být uměním. Všichni mladí totiž odcházejí na vysokou školu a na tradiční řemeslné a učňovské obory se nikomu nechce. O to méně specialistů se v oborech, jako jsou například elektrikáři, topenáři či zámečníci nachází. Na druhou stranu naprosto nemožná věc to není. Jen je potřeba vědět, na koho se obrátit.

Potřebujete-li služby profesionálního a hlavně kvalitního technika, který je vám ochoten pomoci kdykoli v průběhu dne, obraťte se na Záchrannou technickou službu. Tato společnost poskytuje pestrou nabídku technických služeb. Obrátit se na ni můžete při hledání zámečníka, plynaře, topenáře, instalatéra, elektrikáře, sklenáře či zámečníka. Ti vám pomohou i při problémech s kanalizací, v případě potřeby revize nebo opravy kotlů a také v případě opravy spotřebičů. Svoje služby nabízí v Praze a středních Čechách a využít je můžete kdykoli v průběhu dne, neboť Záchranná technická služba provozuje nonstop havarijní službu.

Když si zabouchnete klíče

Čas od času má každý z nás smolný den – ztratíte telefon, rozbijete notebook nebo si zabouchnete klíče. V posledním případě pro vás máme jednoduché a účinné řešení a tím je zámečník Záchranné technické služby. Jeho služby můžete využít, ať už klíče zabouchnete v devět ráno, ve tři odpoledne nebo třeba o půlnoci. Díky nonstop havarijní službě vám zámečníci pomohou kdykoliv, a to i v případě že si doma zabouchnete i peněženku. V takové situaci zámečníci přivolají na pomoc Policii České republiky. Včetně otevírání dveří poskytují zámečníci kompletní zámečnické práce, jako je otevírání aut, montáž bezpečnostních dveří a mnoho dalšího.

Když vysklíte okno

V rámci smolného dne se vám může stát, že vy nebo dokonce vaše děti při hře vysklí okno. V takovém případě se můžete opět obrátit na Záchrannou technickou službu, tentokrát na sklenáře. Sklenář se postará nejen o zasklívání, ale také o instalaci izolačních dvojskel či bezpečnostních skel a mnoho dalšího.

Bystronic – váš partner pro práci s laserem

Máte úspěšnou obchodní firmu? Pohybujete se v oblasti zpracování plechu? Chtěli byste zvýšit efektivitu výrobních procesů a minimalizovat ztráty k celkovému nárůstu skutečného zisku? Hledáte obchodního partnera? Tím pravým řešením pro vás je Bystronic.

Kdo je Bystronic?

Společnost Bystronic je nadnárodní společností, která se na světovém trhu pohybuje již od roku 1964 a jejíž centrála se nachází v Niederönz ve Švýcarsku. Tato společnost s dlouholetou tradicí a četnými zkušenostmi v oboru však nepůsobí jenom ve Švýcarsku, ale je aktivní po celém světě, kde podporuje své zákazníky na každém jednotlivém místě prostřednictvím vlastních prodejních a servisních společností. V rámci České republiky pak působí společnost Bystronic Czech Republic s.r.o., která vznikla v dubnu roku 2007, jakožto výhradní prodejní a servisní pobočka mateřské společnosti Bystronic Laser AG pro český a slovenský trh. Společnost (ať už mateřská, nebo její dceřiná pobočka pro český a slovenský trh) se zabývá prodejem a servisem švýcarských systémů na zpracování plechu a podporou úspěchu svých zákazníků nabídkou uživatelsky orientovaných systémů a služeb pro laserové řezání a pro další metody a způsoby řezání, jako je vodní paprsek.

Zaměření a činnost společnosti

Jak již bylo řečeno, společnost Bystronic se věnuje řezání laserem, řezání vodním paprskem a také ohýbání, které zajišťují ohraňovací lisy. Dále pak společnost nabízí 3D laserové řezání. Kromě toho vám společnost poskytne i komplexní podporu a poradenství v oblasti prodeje, školení a servisu špičkových strojů na řezání laserem, vodním paprskem či ohýbání.

Proč volit Bystronic?

Ptáte se, proč jako svého obchodního partnera volit zrovna Bystronic? Důvodů je mnoho. Nejenže se jedná o mezinárodní společnost s ověřenou kvalitou a dlouholetou tradicí, ale hlavně jde o velmi zkušeného profesionála ve svém oboru, který se zabývá podporou úspěchu svých zákazníků a zvýšením efektivity jejich výrobních procesů.