Weight Maximum  Tonnes  - OpenIcons / Pixabay

Silniční váhy pro vás komfort i bezpečí

Ať chceme nebo ne, váhy se řadí mezi nezbytné pomůcky moderní doby. Mnohdy je nutné zjistit nejenom hmotnost konkrétního předmětu, ale také množství materiálů či převážených surovin.

Není divu, že nejrůznějších modelů těchto pomůcek najdeme na trhu bezpočet. Co do profesionálního využití zpravidla rozlišujeme dvě důležité skupiny:

Vysoká nosnost pro jakékoliv využití

První skupina vah je tvořena velmi důmyslnými zařízeními s opravdu impozantními rozměry. Vždyť co do délky mohou přesáhnout třeba i 20 metrů, což se ovšem v praxi využívá jen zřídkakdy. Silniční automobilová váha tak může dle provedení zvážit opravdu vše – od dodávek až po kamionové soupravy.

Charakteristická je pro ni zejména vysoká pevnost, nízká nájezdová hrana a modifikace, s jejichž pomocí snese i nadměrnou zátěž. I díky tomu jde o zboží, které se v každém případě vyplatí pořizovat výhradně od zkušených specialistů.

Chcete snížit své náklady na vážení na minimum? Vsaďte na mostní váhy Tenzona, jež se mohou chlubit špičkovou technikou a zkušenostmi, získanými během stovek realizací. Na mechanickou část konstrukce (tvořenou mostem váhy a základovou vanou) i její elektronické součásti (tenzometrické snímače a vážní indikátor) se tak můžete vždy maximálně spolehnout.

Zajímavý článek:  Pivní set – lavice a židle – k čemu je to dobré?

Váhy pro menší úkoly

Ale ve hře nemusí být jen šikovná autováha. Již zmíněné průmyslové váhy vám poskytnou potřebnou (a zejména maximálně přesnou) podporu třeba během bezproblémového chodu skladu či přímo vašeho obchodu. Lze je zavěsit na jeřáb, opatřit tiskem nebo počítačovou jednotkou. Stačí si jen vybrat na stránkách Tenzona.cz.

Všechny modely vám nabídnou propracovanost do detailu i dlouhou životnost. A k mání jsou i  nejrůznější nadstavbové technologie. Díky nim tak můžete provést například snadnou identifikaci vozidel, jež projíždí přes silniční váhy. Anebo si nechte vyrobit tenzometrické váhy přímo na míru. Když váhy, tak ty od Tenzony.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *