Solarex – více, než jen čerpadla

Solarex – více, než jen čerpadla

Solarex – více, než jen čerpadla

Comfreak / Pixabay

Společnost Solarex na našem trhu působí již více, než 10 let. Za tuto dobu načerpala nespočet zkušeností v oblasti tepelného vytápění. Protože neustále reaguje na poptávku svých klientů, její sortiment je pravidelně rozšiřován o kvalitní tepelná čerpadla, kotle na uhlí, ale třeba i klimatizační jednotky. Ceny energií spotřebitele neustále nutí volit nejvýhodnější způsob vytápění a ohřevu, proto se řada z nich přiklání k moderní variantě v podobě alternativních avšak cenově výhodných zdrojů energie, mezi něž patří třeba tepelná čerpadla nebo kotle na dotaci. Přestože taková investice – třeba do moderního čerpadla – není nejnižší, během několika let se vám vrátí i s úroky! Je ovšem nutné vybírat vhodný kotel, čerpadlo či klimatizace pouze u známého a prověřeného dodavatele, kterým je například již zmíněná společnost Solarex. Máme pro vás několik důvodů, proč oslovit právě ji!

Výhody společnosti Solarex a jejích výrobků

Společnost na našem trhu působí již více, než deset let, po které zásobuje podniky i domácnosti kvalitními německými tepelnými čerpadly, ale nabízí také klimatizace a kvalitní kotle na uhlí Benekov. V sortimentu společnosti naleznete výlučně originální výrobky, vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů, jež se vyznačují perfektní funkčností a dlouhou životností. Společnost poskytuje kompletní projektovou přípravu, která je přísně kontrolována a vyhodnocována. Mezi základní pilíře společnosti patří vysoká kvalita práce, odbornost, stejně jako nabídka kvalitních výrobků. Dodávka a montáž servisních čerpadel probíhá zejména v Praze, Plzni, Lounech, Chomutově, Rakovníku a okolí. Mezi další výhody společnosti patří příznivé ceny, stejně jako odborné poradenství, které společnost poskytuje.

Zajímavý článek:  Malí dodavatelé energií vs. nenasytní obři – co vám mohou nabídnout?

Šetřete svou kapsu i životní prostředí

Tepelná čerpadla dokáží ušetřit 80% potřebné energie pro vytápění a ohřev teplé užitkové popřípadě i bazénové vody. Proto jsou velmi vhodnou variantou pro rodinné domy, ale třeba i rekreační objekty. Vzhledem k neustále rostoucím cenám energií se jedná o výhodnou alternativu ke klasickým způsobům vytápění. Čerpadla kromě toho také respektují životní prostředí, využívají sluneční energii a nejsou závislá na roční době. Potřebujete snad více důvodů, proč vsadit na kvalitní tepelné čerpadlo u společnosti Solarex?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *