Že rustikální kuchyně a moderní interiéry nejdou dohromady? Ale jděte!

Že rustikální kuchyně a moderní interiéry nejdou dohromady? Ale jděte!

Vzpomeňte si na dětská léta a prázdniny u babičky. S největší pravděpodobností jste dny trávili venku při nejrůznější zábavě a večery potom v útulném stavení, kde z každého koutku voněla výborná babiččina kuchyně, dřevo, ale třeba i seno nebo sláma, kterou měli schovanou v seníku pro domácí zvířata. Pokud se pořádně zamyslíte, jistě se ve vás rozlije příjemný pocit nostalgie. Takový útulný domek byl tím pravým domovem nejen pro vaše rodiče, ale i pro vás. Proč si v podobném duchu nezařídit třeba kuchyni? Že k sobě kvalitní rustikální kuchyně s moderním nábytkem nepasují? Ale jděte! Máme pro vás hned 3 důvody, proč o něm začít vážně uvažovat!

Pocit komfortu a útulnost

Rustikální interiéry jsou spojovány s kvalitními přírodními materiály, které navozují v místnosti pocit vysokého komfortu a nenapodobitelnou útulnost. Chcete-li se cítit doma opravdu dobře, propojte modernu s rustikálním nádechem a vytvořte umělecké dílo, které posadí návštěvy – lidově řečeno – „na zadek“.

Kvalitní materiály

Ať už se rozhodnete zařídit v rustikálním stylu kuchyni či obývací pokoj, pracovnu nebo třeba pokoj pro hosty, s největší pravděpodobností bude této místnosti dominovat surové dřevo se svým nenapodobitelným vzhledem, ale i jedinečnou vůní, která vám bude připomínat bezstarostné dětství. V rustikálních interiérech kromě dřeva převládají také kamenné obklady a přírodní dekorace. Z barev se pochopitelně uplatňují zemité tóny, působící velmi teplým a příjemným dojmem.

Zajímavý článek:  Aby mohli kominíci přinášet štěstí, musí být správně vybavení!

Dlouhá životnost

Již výše jsme zmínili, že rustikálním interiérům dominují zejména kvalitní materiály, mezi něž patří dřevo a kamenné obklady. A právě tyto materiály vynikají dlouhou životností, která vyváží prvotní investici, jež pochopitelně nepatří k nejnižším. Tak co, ještě stále váháte? Více informací (nejen) o rustikálních kuchyních naleznete na stránkách Gabon.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *