Spolehlivá rychlá půjčka, která poslouží i jako finanční polštář

Chybí vám peníze před výplatou nebo hledáte rychlou půjčku pro pokrytí nenadálých výdajů? Dnes už kvůli sjednání kvalitní finanční služby vůbec nikam nemusíte, vystačíte si s on-line připojením a funkčním telefonem.

Půjček nabízejících rychlou cestu k penězům existuje na našem trhu celá řada. A my vám ukážeme, jaké výhody vám jsou schopné nabídnout. Jako modelový příklad jsme si vybrali službu Ferratum – rychlá půjčka.

První půjčka zdarma

Pověst českého trhu s půjčkami byla v posledních několika letech značně pošramocena. A i když bychom mohly najít řadu zákonných kroků vedoucích k výrazné nápravě, přesto nedůvěra k tomuto segmentu služeb přetrvává.

I proto přicházejí renomované společnosti s nabídkou první půjčky zdarma. Jinými slovy, pokud si vyberete krátkodobou půjčku (Ferratum má horizont 30 dní) a splatíte ji podle předem dohodnutých podmínek, nezaplatíte na úrocích nebo poplatcích ani korunu.

Vyzkoušíte si tak celý proces na vlastní kůži a odbudete si nutné kolečko papírování a ověřovacích telefonátů. Nic neriskujete a navíc si u společnosti vytvoříte svůj osobní profil, díky němuž bude poskytování případných dalších půjček mnohem rychlejší.

Zajímavý článek:  Nová zelená úsporám nabízí finanční pomoc. Lidé o dotace aktivně žádají

Flexibilní úvěr jako užitečná záloha pro případ nouze

Oblíbili jste si kontokorent nebo revolvingový úvěr, ale banka vám z nějakého důvodu vystavila stopku? I tady mohou nebankovní společnosti pomoci. Ferratum například nabízí flexibilní úvěr Credit, který na váš účet kdykoliv převede až 50 000 Kč, a vy si podle svých aktuálních možností vyberete rychlost a výši splácení.

Vybírejte takový produkt, jenž vám napočítá pouze denní úrok, takže platíte pouze za období, v němž jste peníze z tohoto produktu skutečně čerpali. Jde o mnohem levnější a dostupnější řešení než v případě tzv. mikropůjček se kterým máte jistou, že své peníze budete mít bez problémů k dispozici za všech okolností. A to jednoduše a rychle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *