Terramet nabízí nové i použité stavební stroje nebo jejich zapůjčení

Hledáte spolehlivého partnera pro svou stavbu? Nezáleží na tom, zda máte v merku rodinný dům nebo velkou zakázku na zhotovení komerčních prostor. Pokud si nejste jistí, jakou stavební techniku použít, případně jednoduše víte, že se vám jednorázová investice nevyplatí, prohlédněte si nabídku společnosti Terramet.

Na našem trhu působí už od roku 1991 a je výhradním dovozcem výkonných stavebních strojů JCB. Co si pod tímto pojmem představit? K mání jsou například:

  • rýpadlo-nakladače,
  • kolová a pásová rýpadla,
  • elektrické nůžkové plošiny (novinka v nabídce),
  • nakladače řízené smykem,
  • teleskopické manipulátory,
  • minidampry,
  • apod.

Centrály po celé ČR

Nákup vás neláká? Chcete si půjčit stavební stroje nebo sháníte ty použité, u nichž prodejce garantuje lepší cenu? I tady vám Terramet vyjde vstříc. Původně měl jen jednu centrálu – v Čestlicích u Prahy, ale dnes už najdete další pobočky v třeba Plzni, Hradci Králové, Brně, Ostravě, Teplicích a Českých Budějovicích.

Použité stavební stroje pak Terramet nejenom nabízí k prodeji, ale také vykupuje. V rámci první varianty se můžete těšit na aktivní prezentaci zvoleného kusu na jedné z provozoven. Získáte garanci záruky původu stroje, všechna nezbytná ověření, servisní historii apod. Pokud naopak potřebujete techniku (jakékoliv značky) odprodat, jistě využijete její ocenění, technické poradenství a další.

Pronájem a stáří strojů – zvolená kombinace vás příjemně překvapí

A jak je to s cenově ještě výhodnějším pronájmem? Můžete se spolehnout na to, že poskytované stavební stroje nejsou starší tří let. Stroj vám bude doručen na vámi uvedené místo a ve zvoleném čase. A v případě potíží je samozřejmostí i komplexní servis.

Terramet, spol s.r.o. patří do rakouského holdingu TERRA, sdružujícího zastoupení dvanácti zemí střední a východní Evropy. Má za sebou tedy velmi silnou základnu nadnárodního know-how. Kromě pronájmu a prodeje hutní a stavební techniky zajišťuje také prodej a servis damprů BELL, spolehlivých elektrocentrál JCB a pažení ALLROUND. Užijte si všech výhod na jednom místě!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *