Terramet nabízí nové i použité stavební stroje nebo jejich zapůjčení

Hledáte spolehlivého partnera pro svou stavbu? Nezáleží na tom, zda máte v merku rodinný dům nebo velkou zakázku na zhotovení komerčních prostor. Pokud si nejste jistí, jakou stavební techniku použít, případně jednoduše víte, že se vám jednorázová investice nevyplatí, prohlédněte si nabídku společnosti Terramet.

Na našem trhu působí už od roku 1991 a je výhradním dovozcem výkonných stavebních strojů JCB. Co si pod tímto pojmem představit? K mání jsou například:

 • rýpadlo-nakladače,
 • kolová a pásová rýpadla,
 • elektrické nůžkové plošiny (novinka v nabídce),
 • nakladače řízené smykem,
 • teleskopické manipulátory,
 • minidampry,
 • apod.

Centrály po celé ČR

Nákup vás neláká? Chcete si půjčit stavební stroje nebo sháníte ty použité, u nichž prodejce garantuje lepší cenu? I tady vám Terramet vyjde vstříc. Původně měl jen jednu centrálu – v Čestlicích u Prahy, ale dnes už najdete další pobočky v třeba Plzni, Hradci Králové, Brně, Ostravě, Teplicích a Českých Budějovicích.

Použité stavební stroje pak Terramet nejenom nabízí k prodeji, ale také vykupuje. V rámci první varianty se můžete těšit na aktivní prezentaci zvoleného kusu na jedné z provozoven. Získáte garanci záruky původu stroje, všechna nezbytná ověření, servisní historii apod. Pokud naopak potřebujete techniku (jakékoliv značky) odprodat, jistě využijete její ocenění, technické poradenství a další.

Pronájem a stáří strojů – zvolená kombinace vás příjemně překvapí

A jak je to s cenově ještě výhodnějším pronájmem? Můžete se spolehnout na to, že poskytované stavební stroje nejsou starší tří let. Stroj vám bude doručen na vámi uvedené místo a ve zvoleném čase. A v případě potíží je samozřejmostí i komplexní servis.

Terramet, spol s.r.o. patří do rakouského holdingu TERRA, sdružujícího zastoupení dvanácti zemí střední a východní Evropy. Má za sebou tedy velmi silnou základnu nadnárodního know-how. Kromě pronájmu a prodeje hutní a stavební techniky zajišťuje také prodej a servis damprů BELL, spolehlivých elektrocentrál JCB a pažení ALLROUND. Užijte si všech výhod na jednom místě!

Zajímavosti ze světa manipulační techniky – na co vsadit?

Zajímavosti ze světa manipulační techniky – na co vsadit?

Znamenají pro vás sloupcové jeřáby, permanentní magnety nebo elektrické kladkostroje víc než jen neurčité pojmy v technickém slovníku? Pak by vám neměla uniknout naše porce zajímavostí a toho NEJ z pestrého světa zdvihací a manipulační techniky.

Inspirovali jsme se u firmy BAZALA zdvihací zařízení s.r.o., založené v roce 1996. Díky svým zkušenostem a bohatému zahraničnímu know-how patří mezi skutečné lídry v oboru. A co může nabídnout právě vám?

Když sloupcový jeřáb, tak jedině na míru

Pokud existuje manipulační technika, která opravdu nesnáší kompromisy, pak jsou to určitě sloupcové jeřáby. Právě proto si u BAZALY můžete vybrat z mnoha typů ukotvení a provedení:

 • do betonového základu,
 • na roznášecí desku,
 • montáž k ocelovým nebo železobetonovým sloupům haly (konzolové jeřáby).

Díky tomu bude vždy zajištěna přesná a jemná manipulace s jakýmkoliv materiálem. A stejné výhody vám nabídnout i podvěsné jeřáby. Stačí si zvolit požadovanou nosnost a další doprovodné prvky – například vakuový manipulátor.

Unikátní permanentní břemenové magnety

Je na prvním místě ve vašem provozu bezpečnost? Pak byste měli vědět, že permanentní magnety od této firmy se mohou jako jediné pyšnit dvěma světovými patenty v oblasti bezpečnosti použití. Navíc mají téměř nulové provozní náklady, a vaše vstupní investice se vám tak velmi rychle vrátí. A díky své variabilnosti představují ideální řešení pro malé dílny i průmyslové haly.

Jak velké břemeno uzvedne elektrický kladkostroj?

I na to vám firma BAZALA zdvihací zařízení s.r.o. – specialista na zdvihací a manipulační techniku – odpoví zcela přesně. Jejich všestranné elektrické kladkostroje mají horní hranici nosnosti až 25 000 kilogramů! Vybrat si můžete hned ze šesti typů provedení, a využít navíc i možností servisu, revizí nebo dokonce repasování vašeho stávajícího zařízení. Více info najdete na stránkách Manipulacni-technika.cz.

Nehledejte problémy, půjčovna stavebních strojů je vyřeší za vás

Leží před vámi spousta práce, ale v jejím rychlém odbavení vás brzdí zastaralá, nebo dokonce chybějící stavební technika? Nenechte se odbýt posunutím termínu vyhotovení nebo drahým nákupem nového vybavení – jednoduše si ho půjčte u profesionála, kterým je firma TERRAMET.

Odborníci z TERRAMET se zabývají především prodejem špičkových stavebních strojů a vybavení, s důrazem na zastoupení značek stavebních strojů JCB. Novinkou v nabídce jsou osvědčené minidumpery s nosností 3 tuny.

Široký výběr techniky i značek

Stavební stroje však nabízejí i k zapůjčení. Seznam dostupných položek je velmi široký a jistě si v něm vyberte spolehlivého společníka pro svůj projekt i vy. A co je k mání?

 • stroje JCB,
 • manipulační a hutnící technika,
 • rýpadla všech velikostí,
 • elektrocentrály JCB a Endress,
 • mobilní kompresory,
 • a další.

Za příznivou cenu pronájmu tak získáte moderní a vysoce výkonné stroje na špičkové technické úrovni. Délku pronájmu si určujete podle svých potřeb za předem stanovenou cenu a s nulovým rizikem.

Součástí komplexního servisu služeb od společnosti TERRAMET není jen samotná půjčovna stavebních strojů, ale také odborné poradenství při výběru tohoto správného modelu pro vaše potřeby.

Profesionální zastoupení po celé ČR

Nezáleží na tom, z jaké části republiky jste. Hlavní centrála TERRAMET se nachází v Praze, ale využít můžete i služeb mnoha dalších poboček v Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Teplicích, Hradci Králové či Brně-Modřicích.

Pro vaši maximální spokojenost je pak zajištěn i odborný servis stavebních strojů se vším všudy od pravidelné údržby až po náročnější opravy. TERRAMET zjistí originální náhradní díly přímo od výrobců a spolu s nimi i tým kvalifikovaných spolupracovníků, připravených vyplnit každý váš požadavek. Jejich hlavním heslem je rychlost a kvalitně odvedená práce vždy a za všech okolností.