Toužíte po vlastním domě? Postavte si dřevostavbu

RonPorter / Pixabay

Toužíte po vlastním domě? Hledáte však levnější a rychlejší řešení než klasickou cihlovou výstavbu? Pak byste měli vyzkoušet dřevostavby. Jsou levnější, rychlejší při výstavbě a navíc s velmi malou energetickou náročností. Přinášíme vám tip na společnost, která se velmi ráda o váš nový dům postará.

Dřevostavbami se na českém trhu zabývá společnost Dřevostavby-FlexiDomy s. r. o. Jedná se o firmu s dlouholetými zkušenostmi a bohatou praxí poskytující kompletní servis, pomoc a odborné poradenství v rámci celé České republiky. Vybírat můžete z nabídky typizovaných staveb, podle nichž společnost vaši stavbu zrealizuje. Přesto si však zakládá na individuálním přístupu a také se ráda ujme výstavby domu podle vašeho vlastního návrhu. Díky dlouholetým zkušenostem, bohaté praxi a znalostem pracovníků, a to nejen v oboru stavebnictví a dřevostaveb, dokáže firma najít to nejlepší řešení právě pro vás a vaše bydlení.

Dřevostavby aneb levné a rychlé řešení bydlení

Dřevostavby se v posledních letech staly velmi oblíbeným a stále častěji vyhledávaným typem bydlení. Popravdě řečeno, není se čemu divit. Nejenže je jejich výstavba o mnohem rychlejší a efektivnější, ale celkové náklady na výstavbu jsou daleko nižší než u klasických cihlových staveb. Výstavba a realizace vašeho nového bydlení vás tak vyjde na nižší částky. Stejně jako je rychlá a levná výstavba, je pak levná i následná rekonstrukce.

Zajímavý článek:  Sníh, padá sníh… ale co náš plot?

Výhody dřevostaveb

Včetně toho, že je výstavba dřevostaveb rychlá a levná, mají dřevostavby i mnoho dalších výhod. Jednou z nich je jejich energetická nenáročnost. Nejenže s dřevostavbami ušetříte při jejich výstavbě, ale ušetříte s nimi i v budoucnu, a to díky minimálním nárokům na vytápění.

Přestože jde o dřevěné budovy, u nichž by se mohlo zdát, že v případě nehody podlehnou požáru, jsou budovy díky vysoké protipožární odolnosti plášťů velmi odolné. Výhodami dřevostaveb může být i nízká hmotnost stavby a statická bezpečnost stavby při zemětřesení či otřesech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *