Zaměřte svůj pozemek s Geocentrem

jarmoluk / Pixabay

Potřebujete zaměřit svůj pozemek, dům či komunikaci? Hledáte partnera pro provádění geodetických prací? Sháníte geometrický plán pro katastrální úřad, podklady pro projektovou dokumentaci či podklady pro vklad do katastru nemovitostí? Nevíte, s kým se poradit? Pak jste na správném místě. Přinášíme vám doporučení v podobě firmy Geocentrum provádějící projekční a geodetické práce.

Společnost Geocentrum sídlící v Olomouci se zabývá geodetickými a projekčními pracemi pro firmy, obce, města i soukromé osoby. Zaměřuje domy, pozemky i komunikace pro všechny klienti, jež potřebují geodetická data zpracovaná do formy vhodné k předání dalším institucím. Činnost je zcela komplexní, zahrnuje veškeré práce od geodetické práce až k projekční činnosti. Tyto práce zajišťují profesionální zaměstnanci Geocentra, kteří jsou představovány úředně oprávněnými inženýry a projektanty.

Geodetické práce pro soukromé osoby i firmy

Geocentrum vypracuje ze získaných geodetických dat (zaměření pozemku, nemovitosti či komunikace) dokumenty, které je možné předat dalším institucím, například katastru nemovitostí. Firma vám pro katastrální úřad vytvoří geometrický plán i podklady pro projektovou dokumentaci či poklady pro vklad nemovitosti.

Zajímavý článek:  Nový dům nebo rekonstrukce? S firmou BOBOX zvládnete obojí!

Projekční činnost

Geocentrum se věnuje pracím hlavně v oblasti investiční výstavby. V rámci investiční výstavby dochází hlavně k již zmíněnému zaměření pozemku a jiných průmyslových budov či inženýrských sítí.

Společnost se zabývá i krajinným inženýrstvím. Včetně klasických prací se Geocentrum zaměřuje i na provádění protierozních a protipovodňových opatření či cyklostezek. V případě vašeho zájmu zajistí i dozor investora.

Včetně projekční činnosti a geodetických prací se Geocentrum zabývá i dalšími pracemi, jež by se mohli hodit firmám i obcím, například šikmé letecké snímkování, vytvoření pasportů pro obce či příprava internetových stránek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *