Ušetřete za energie a zlepšete zdraví zaměstanců

310604

Platíte za vyhřívání vašeho skladu nemalé částky? Chtěli byste ušetřit? Pak byste měli najít způsob, jak svoji výrobu či sklad před únikem tepla. Přesně takovou možnost vám nabízí PortaTherm s. r. o.  S jejich lamelovými clonami nejenže zamezíte úniku tepla, ale také průvanu, prašnosti a vniknutí hmyzu a ptáků.

Informace o společnosti?

PortaTherm s. r. o. na trhu působí od roku 2006. Zabývá se výrobou a prodejem lamelových clon. Zajišťuje také i kompletní servis PVC lamelových clon, předělení prostorů, svařovacích zástěn, kyvných dveří, svařovacích boxů a okenních fólií.

Firma se orientuje především na zákazníka a klade důraz na kvalitu výrobků a poskytovaných služeb. Díky flexibilitě, dlouhodobým zkušenostem v oboru a efektivní spolupráci je jednoznačným lídrem na trhu. Tato pozice ji umožňuje zabezpečit jedinečný přístup k zákazníkům, dokonalý servis a vysokou kvalitu ve všech směrech. O jejich kvalitě svědčí bohaté reference a spokojení zákazníci, kteří se k nám stále vracejí.

Výhody lamelových clon

Lamelové clony zabraňují tepelným ztrátám z vytápěných místností či úniku chladu z klimatizovaných prostorů. Dále zabraňují vlétnutí ptáků a hmyzu do hygienických prostor, eliminují průvan, prašnost a hluk a zajistí finančně nenáročné, pohotové a flexibilní oddělení prostor.

Zajímavý článek:  Do nové kuchyně na míru spotřebiče se 45 % slevou? Je to možné!

Lamelové clony a PVC pásy představují ekonomicky a ekologicky výhodné řešení, jak zabránit tepelným ztrátám při zachování průchodnosti vstupu. Přednosti tohoto řešení ocení také vaši zaměstnanci, jež se při zamezení průvanu budou cítit pohodlně. Navíc bez průvanu budou vaši zaměstnanci zdravější.

Co naleznete v nabídce?

Firma má pro vás nachystanou bohatou nabídku lamelových clon, jež se hodí pro různé případy užití. Lamely se hodí do výrobních a skladových provozoven, kde poslouží jako závěsy do velkých otvorů průmyslových bran. Uplatnění však najdou i ve dveřích určených pro osobní provoz, v provozovnách chladírenských zařízení či bazénů.

V nabídce najdete i PVP pásy v hladkém i vroubkovaném provedení či mrazuvzdorné varianty s možností užití až do -40°C.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *