aktivátor pro otopná tělesa

Ušetříte za topení! Kde? U vás doma!

aktivátor pro otopná tělesa

ri / Pixabay

Máte stále vyšší výdaje za topení? Vždy nemusí být příčinou více chladnějších dnů během roku a s tím spojené delší období na vytápění. Můžete patřit mezi jedince, kteří opakovaně přeplácí nemalé částky za vytápění, protože mají špatně navrženou otopnou soustavu. Možná vlastníte konvektor s hlučným výkonem ventilátoru, co má navíc slabý výkon. Nebo vám ventilátor úplně chybí… Jednoduše vám utíká draze zaplacené teplo ven a vy s tím musíte něco udělat, protože peníze dosud nerostou na stromech, ale dlouho se šetří…

K čemu slouží aktivátor pro otopná tělesa?

Aktivátor pro otopná tělesa umí nasát studený vzduch od podlahy a dále ho vyfoukne přes otopné těleso nahoru. Vzduch začne poté cirkulovat. Díky aktivátoru se zvyšuje výkon otopného tělesa a vylepšuje se šíření tepla. Zvýšení výkonu radiátorů je ovlivněno teplotou topné vody, plochou výměníku, umístěním, rozměry a jinými faktory. Přesto lze tvrdit, že obecně činí průměr zvýšení výkonu od padesáti do sta procent.

Šetřte energii, uspořte finance

Někdy se prostě vyplatí investovat do vlastních úspor. Špatné otopné soustavy mají na svědomí nejen nepříjemně se táhnoucí studeno od nohou, ale vznik plísní a pocity vydýchaného vzduchu. Jestliže si do vašeho prostoru k bydlení pustíte aktivátor otopných těles, potom můžete mít nohy klidně na zemi a nebude vás nic přivádět do stavu promrzlého šílenství. Aktivátor si už sjedná pořádek a zařídí distribuci tepla do všech koutů vašeho domova.

Zajímavý článek:  Jak vybrat vysoce funkční jádro krbu

Nyní už víte, že aktivátor pro otopná tělesa vám může ušetřit nějaké koruny. Začínáte shánět potřebné zboží? Nemusíte nikam spěchat, stačí si v klidu najít webové stránky, kde objevíte obsáhlý sortiment od výrobců speciálních ventilátorů do konvektorů, klimatizací a radiátorů. A co když nebudete s objednaným zbožím spokojeni? Stane se, že vám něco nebude vyhovovat – například zvuk tělesa apod. – potom lze zboží vrátit do jednoho měsíce od nákupu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *