Víme, jak vyzrát na přepravu strojů a poradíme vám, jak na to

Víme, jak vyzrát na přepravu strojů a poradíme vám, jak na to

Potřebujete přepravit obří kolosy? Stavební stroje, zemědělskou techniku vysokozdvižné vozíky nebo snad plošiny? Pak budete pravděpodobně hledat někoho, kdo vám může nabídnout potřebné vybavení, s nímž dokáže zajistit tuto přepravu bezpečně a v nejkratší možné době. Pro tyto účely je nutno oslovit firmu, která disponuje speciály se sjížděcí plošinou, díky nimž můžete výše uvedené stroje naložit a přepravit i bez rampy. A která společnost se na bezpečnou přepravu strojů specializuje? Její jméno je KMB Stavební servis, s.r.o. a něco víc si o ní řekneme na následujících řádcích.

Jak stroje bezpečně přepravit?

Nutno podotknout, že výše zmíněnými speciály lze přepravit nejen stroje a zemědělskou techniku, ale také objemnější materiál, mezi který patří třeba palety nebo skleněné okenní tabule. Všechny tyto subjekty pro vás bezpečně přepraví společnost KMB Stavební servis, s.r.o., která vlastní speciální podvalník na přepravu strojů Scania 8×2 *6 Euro 6, jenž je schopen naložit náklad do rozměrů 2,5x3x9,3 m a o hmotnosti do 17,5t. Tento kolos je navíc vybaven nájezdy s nájezdovým úhlem, který činí méně, než 12 stupňů.  Součástí podvalníku je samozřejmě také silný naviják, který zvládne i ty nejzapeklitější úkoly. Řidiči, kteří tento kolos řídí, mají strojnické průkazy a díky svým nemalým a dlouholetým zkušenostem dokáží naložit a vyložit prakticky jakoukoliv přepravovanou technikuPřeprava stavebních strojů tak probíhá bezpečně, spolehlivě a profesionálně.

Zajímavý článek:  Aby vás už stěhování nestrašilo ze snu, obraťte se na opravdové kádry

Svěřte svůj náklad do rukou profesionálů

Společnost kromě jiného disponuje také univerzálními vozy se sklopným nájezdem, odtahovými vozidly i vlastními mini jeřáby. Speciální vozidlo společnost je navíc opatřeno souhlasy k vjezdu do zóny s dopravním omezením v centru Prahy. Pokud jste tedy z Prahy či jejího okolí a potřebujete zajistit bezpečnou a spolehlivou přepravu stavebních strojů či nadměrného a křehkého materiálu, neváhejte oslovit společnost KMB Stavební servis, s.r.o., která pro vás vypracuje předběžnou cenovou kalkulaci a individuální nabídku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *